1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Dudaktan Kalbe Aslı Tandoğan ( Lamia ) ile röportaj

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  dudaktan kalbe oyuncuları isimleri aslı tandoğan hayatı aslı tandoğan ın hayatı dudaktan kalbe lamia asli tandogan et son mari Dudaktan Kalbe' dizisinin oyuncusu Aslı Tandoğan aralık ayında vizyona girecek olan 'Kabadayı' adlı sinema filmi için heyecanlı.

  Genç oyuncu, İsmail Hacıoğlu ile Ceyda Düvenci'nin ayrılıklarına kendisinin sebep olduğu haberini de yalanlıyor ve "Onlar benim yüzümden ayrılmadı. Benim zaten bir sevgilim var" diyor..

  * Sizden niçin 'Tanrı'nın Türk Sinemasına son armağanı' diye bahsettiler? Bilmiyorum, o yazıyı görünce önce şok oldum ama sonra kendimi çok iyi hissettim. Şimdi onun sorumluluğunu taşıyorum. Bu çok gurur verici bir yorumdu. Söylenenleri boşa çıkartmak istemiyorum.

  * Aslında oyuncu olmak istememişsiniz, doğru mu? Evet, okul yıllarımda hiç iyi rol yapamazdım. Saçım uzun olduğu için beni hep Pamuk Prenses yaparlardı. Ama beceremezdim. Sonra bir anda hayatım değişti.


  * Nasıl değişti? Eskiden çok çekingendim. İnsanlar bana baktığı zaman çok rahatsız olurdum. Diziye başladığımda, aslında kamera önünde çok rahat olduğumu fark ettim.
  AJAN OLMAK İSTERDİM

  * Küçükken ne olmayı hayal ediyordunuz? Hareketli şeyleri seviyorum. Ajan olmak, gizli bir örgütte görev almak isterdim. Gizli saklı şeyleri ortaya çıkartmayı çok seviyorum.

  * 'Kabadayı'da zor bir sınav verdiğinizi düşünüyor musunuz? Tabii ki zorlu bir sınav oldu. Oyuncu kadrosu, senaristi, yapımcısı, hepsi Türkiye'de en büyük isimler. O yüzden film yayınlandıktan sonra gelecek tepkileri sabırsızlıkla bekliyorum.

  * Wing Tsung diye bir spor yapıyor ve Çinçe öğreniyormuşsunuz doğru mu? Kung Fu aslında. Yıllardır yapıyorum ama iki aydır dizi ve sinema filmi çekimleri yüzünden ara verdim. Çinçe derslerine de şu anda ara verdim. Vaktim yok. Ama en yakında zamanda yeniden başlayacağım.

  * Hayatınızda özel biri var mı ? Evet, var.

  * 'Kabadayı' filmindeki rol arkadaşınız İsmail Hacıoğlu ile bir ilişki yaşadığınız önünde haberler çıktı. İsmail Hacıoğlu ile Ceyda Düvenci'nin ayrılma sebebi olarak siz gösterildiniz. O haber çıktığı zaman biz setteydik. Haberi görünce İsmail ile önce şaşırdık, sonra güldük, dalgamızı geçtik. İsmail ve Ceyda'nın ayrılığı ile hiç ilgim yok. İsmail yalnızca arkadaşım. Zaten benim sevgilim var.

  * Kim olduğunu söylemiyorsunuz ama? Aslında özellikle saklamıyorum, ama insanların gözüne de sokmuyorum. Özelimi kendim yaşamak istiyorum.

  * Güzel olmanızdan dolayı rahatsız oldunuz mu hiç? Hayır hiç rahatsız olmuyorum. Çünkü ben dışarıda çok gösterişli giyinmem. Ufak tefeğim, rahat saklanabiliyorum, göze batmıyorum. aaaai kıyafet giymem. Genelde hep spor kıyafet tercih ederim. Spor ayakkabı ve kot pantolon kombinasyonudur bütün kıyafetlerim.

  HİÇ TACİZ EDİLMEDİM

  * Eski oyuncular, bir yere gelmek için bazı fedakarlıklar yapmak gerektiğini söylerler. Sizden fedakarlık yapmanız istendi mi? Ben Antalya'dan İstanbul'a tek başıma geldim. Ailem de burada değildi. Ama yine de hiç böyle bir şey yaşamadım. Aldığınız eğitim, aile terbiyesi o kadar önemli ki. Sonuçta insanları seçebilmeyi öğretiyor size. Yani gazetelerde oyunculuk adına bazı ilanlar çıkıyor. Cahil insanlar o ilanlara inanıp gidiyorlar. Ondan sonra abuk subuk şeyler geliyor başlarına. Aileler mutlaka çocuklarının yanında olmalı. Ben böyle bir teklif ve taciz görmedim. Zaten artık Türkiye'de bu iş sektörleşti. Yapımcılar, oyuncular, yönetmenler belli. Türkiye'de abuk subuk şeyler yok. Herkes birbirini tanıyor. Bu tip oluşumları içlerinde barındırmıyorlar.

  * Anneniz ve babanız sizi destekliyor değil mi? Evet, ama ilk başlarda beni yerden yere vuruyorlardı. Çünkü ben bu işin eğitimini almadım. Her dizide yavaş yavaş kendimi geliştirdim. Şimdi ikisi de 'Dudaktan Kalbe'yi izleyince ağladıklarını ve çok beğendiklerini söylüyorlar. Bu beni çok mutlu ediyor çünkü ilk defa oynadığım bir dizi üzerine yorum yapıyorlar.

  * Kurduğunuz dublaj stüdyosu devam ediyor mu? Evet. Filmler, klipler çekiliyor. O da bizim garantimiz. Oyunculuk öyle bir şey ki, yüzünüze, gözünüze bir şey olsa, devam ettiremezsiniz. Kurduğumuz stüdyo bizim için bir dayanak.
  /Sabah


   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Dudaktan Kalbe Aslı Tandoğan ( Lamia ) ile röportaj
  Dudaktan Kalbe Aslı Tandoğan ( Lamia ) ile röportaj2

  Kolay biriyle birlikte olmak istemem

  < Konu Resmi..>

  Müzik ve oyunculuğu birlikte götüren Aslı Tandoğan: Ben ilişkide 'ne kadar farklıysak o kadar iyi' sloganını benimsiyorum. Zor olanı seviyorum..

  Bugüne dek 'Kurşun Yarası', 'Aşka Sürgün' ve 'Dicle' adlı dizilerle adından söz ettiren Aslı Tandoğan; "Birlikte olacağım insandan musluk tamiri de beklerim ama asıl beklediğim şey; zayıf olduğum anlarda beni destekleyip, elimden tutmasıdır" dedi.

  İmkansızı seviyorum
  Oyunculuk ve ikili ilişkilere dair düşüncelerini Marie Claire dergisinden Damla Gökdel'e anlatan Aslı Tandoğan; 'ne kadar farklıysak o kadar iyi' sloganını benimsediğini söyledi.

  * Benimle aynı şeylere gülen, aynı şeylere sevinen, aynı şeylerden nefret eden birisiyle ancak kısa vadeli ve eğlendirici bir ilişki yaşayabilirim. Kolay biriyle beraber olmak istemezdim. Ben zor ama imkansız olmayanı seviyorum.

  * Dizi seyreden insanlar beni 'Kurşun Yarası'ndan bu yana tanıyorlar fakat medyatik bir insan değilim. 'Dicle' dizisine kadar insanların beni görüp tanıyabileceği bir durum oluşmamıştı.

  * Popüler olmanın 'seviyesizlik' olarak algılanması; yetenekli oyunculara haksızlık yapılması anlamına geliyor benim için. Bir insan hem yetenekli, hem çok başarılı ve popüler olabilir.

  * Bir sinema filminde oynamayı gerçekten çok arzu ediyorum ama bunun doğru projelerle olmasını bekliyorum. Laf olsun diye herhangi bir sinema filminde yer almak istemiyorum. Konuşulan projeler var ve bence beklediğime değecek.

  alıntı
   
Dudaktan Kalbe Aslı Tandoğan ( Lamia ) ile röportaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Dudaktan Kalbe Burak Hakkı ( Bestekar Kenan) ile röportaj

  Dudaktan Kalbe Burak Hakkı ( Bestekar Kenan) ile röportaj

  dudaktan kalbe burak hakkı dudktan kalbe Erenköy ilkokulunda başlayan eğitim yıllarımı, Fenerbahçe lisesindeki ortaokul zamanları izledi. Liseyi ise bursla Semiha Şakir Özel Deneme Lisesinde bitirdim.Daha sonra İstanbul Üniversitesi İktisat fakultesi, ekonometri bölümünü kazandım. İstanbul Üniversiteni bittikten sonra ise bitirme derecelerim sayesinde MBA İktisat Master’ı eğitimi için...
 2. (lamia)aslı tandoğan

  (lamia)aslı tandoğan

  asli tandogan aslı tandoğan ayak aslı tandoğan ayakları
 3. Aslı Tandoğan (Dudaktan Kalbe-Lamia)

  Aslı Tandoğan (Dudaktan Kalbe-Lamia)

  dudaktan kalbe lamia kıyafetleri dudaktan kalbe lamia asli tandogan kıyafetleri aslı tandoğan öpüşme Dudaktan Kalbe dizisinin güzel Lamia'sı en güzel fotoğraflarıyla siz meleklerimle :) Kendisi aynı zamanda Kabadayı filminde 'Karaca' ismi ile önemli bir rolde oynadı. Kendisine oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz....
 4. Melisa Aslı Pamuk ile röportaj

  Melisa Aslı Pamuk ile röportaj

  melisa aslı pamuk melisa aslı pamuk röportaj diyeti sözen Melisa Aslı Pamuk, söyleşi röportaj, yarışmaya nasıl katıldı, güzellik kraliçesi, kraliçe olmadan önce, demet akalın, haberleri vce dahası burada arkadaşlar. Hürriyet Kelebek sayfasına güzel bir röportaj veren yeni güzellik raliçemiz Melisa Aslı Pamuk hakkında merak ettiklertiniz burada Melek'ler. Röportaj: Gülbahar KARAKUŞ...
 5. Zehirli Sarmaşık Aslı Tandoğan

  Zehirli Sarmaşık Aslı Tandoğan

  aslı tandoğan asli tandogan zehirli sarmaşık, oyuncuları, aslı tandoğan, kimdir, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Aslı Tandoğan 2 Nisan 1979 tarihinde, Ankara’da dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamlamasının ardından Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı kazanan Tandoğan, burada Arp Bölümü’nden mezun oldu. Oyunculuğa 2002 yılında, Gülüm adlı T.V....

Sayfayı Paylaş