1. ms_enemy

  ms_enemy Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Kasım 2007
  Mesajlar:
  3.578
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  0

  düğün fotoğrafları

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

  düğün pozları düğün fotoğraf pozları albüm dügün resim pozlar resmi Düğün fotografları günlerce hazırladıgınız özel gecenizden geriye kalan anıların belgeleri olacaktır. Düşünün ki yıllar sonra çocuklarınız torunlarınız ve tüm ailesi bu fotograflarla tanıyacak.
  Aksi de olabilir ama insan hayatta bir kez evleniyor! Bu anın fotoğraflanması ve bir ömür boyu bakacağınız kareler haline dönüşmesi, kuşkusuz her çift için çok önemli. Fotoğraf çekimi ve bunun planlanması konusunda da size bir kaç tavsiyemiz var: Geleneksel çekimlerden daha resmi pozlara , spontane çekimlerden farklı pozlara kadar bir çok seçeneginiz oldugunu göreceksiniz . Son zamanlarda gelinler poz vermeden dogal ve spontane çekimleri dogal çekimleri tercih ediyor. Basit ışıklandırmalar Fotografın tazeligini koruyor.
  Fotografçınızı iyi seçin kamerayı fotograf makinasını iyi kullanan bir fotografçı bütün rüyalarınızın bir resim karesinden canlanmasını saglayabilir. Fotografçınızla anlaşmanız onların iş kalitesi kadar önemli. Sevdiginiz resimleri dergilerden keserek fotografcınıza gösterin , bu şekilde sizin zevkiniz hakkında fikir sahibi olur. Fotoğrafçınızın stilinizi , ne tür çekimlerden hoşlandıgınızı anlaması durumunda dilediginiz resimlere kavuşursunuz.
  İyi bir fotografçı ne şekilde durmanız gerektiği konusunda size tavsiyelerde bulunur. Buda genellikle biraz saga, sola hafif yukarı komutlarıyla olacaktır. Aynanın önünde ne şekilde poz vereceginizin provalarını yaparsanız en iyi duruşa ulaşabilirsiniz.
  Her düğun hatırlanmak ister Fotograflarla ölümsüzleşmek ve gelecek nesillere kendinden bahsetmek. Her dugunun bir hikayesi Vardır..

  Klasik öneri: Çok yer gezin, çok fiyat alın ve kaliteden emin olun.
  Fotoğraf stüdyoları evlilik çekimleri için çeşitli set alternatifleri sunarlar. Mesela 16'lık albüm
  , 3 adet 2 resimli masa seti, bir adet büyük boy çerçeveli fotoğraf gibi… Seçim yapmakta acele etmeyin. Çekilen fotoğrafların hepsi nasıl olsa kullanılmayacaktır. Fotoğraflar arasından kullanılmasını istediklerinizi seçtikten sonra hangi seti satın alacağınızı kararlaştırmak çok daha mantıklı olacaktır. Kimbilir belki de 8‘li set yeter de artar bile! Bu arada, stüdyolar daha pahalı setleri satabilmek için çekilen fotoğrafların negatiflerini sadece en büyük seti alanlara veriyorlar. Sizin için albümünüzde yer almayan fotoğrafların negatifleri çok önemli değilse ‘büyük seçim' yapmanız pek de gerekmeyecektir. Fotoğrafçıya nikâhtan en az iki buçuk - üç saat önce gidin. Böylece işleri sıkıştırmamış olursunuz.

  Düğün resimlerini girişte yada resepsiyonda çektirin böylece diger konukların girişi kolaylaşsın. Düğün Resimlerine vakit ayırın ve akraba çevresi ile sınırlandırmaya çalışın. Poz vermeden önce makyajınızı kontrol edin. Davetlilerin düğün sonunda ayrılması durumunda duygusal anlara sahne olabilir Fotografçınızın ve kameramanın düğünün sonuna kadar kalacagına emin olun. AileFotograflarının çekilmesi durumunda güvenebileceginiz bir yardımcı bulun ve görevlendirin. son olarak Eger çekimler sırasında gerginseniz sakin bir yer bularak rahatlamaya çalışın..

  alıntı


   
düğün fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Düğün Fotoğrafı Nasıl Olmalı?

  Düğün Fotoğrafı Nasıl Olmalı?

  düğün fotoğrafı nasıl çekilir düğün fotoğrafları nasıl çekilir Özel günlerinizde çektirdiğiniz resimler sizlere bir ömür boyu anı olarak kalacaktır böylesi özel günlerde elbetteki resimlerinizde bir o kadar özel ve düzgün bir şekilde çekilmiş olmalı sizlere bu konuda bazı tavsiyelerim olacak * Yakın zamanda evlenmiş bir arkadaşınızdan fikir alın onların düğün fotoğraflarını inceleyin. *...
 2. Düğün fotoğrafları ve video kayıtları

  Düğün fotoğrafları ve video kayıtları

  düğün fotoğrafları düğün resimleri en güzel fotoğrafları pozları dugun fotograflari Ülkemizde, düğün fotoğrafları ve video kayıtları, ne yazık ki stüdyolar haricinde yaratıclık kullanarak gerçekleşmiyor Melek'ler... Düğününüzü ölümsüzleştiren fotoğrafların ve video kayıtlarının stüdyo çekimleri yerine, bulunduğunuz şehrin tarih kokan yada sizi anlatan mekanlarında çekilmesi sizce de daha hoş...
 3. Düğün Fotoğrafı İçin Mekan Önerilerim

  Düğün Fotoğrafı İçin Mekan Önerilerim

  düğün fotoğrafı mekanları düğün fotoğrafı için mekan Düğün Sezonunun da başlamasıyla telaşlı bir süreç de başlamış oldu düğün fotoğrafı da bu tatlı telaşlardan biri.Önceden stüdyo çekimi tercih edilirken son zamanlarda dış mekan çoğunlukta olmak üzere çiftler farklı mekanlar tercih etmek istiyorlar ben de sizlere önerilerde bulunarak yardımcı olabilmek istedimRahmi Koç Müzesi önerebileceğim...
 4. Vatan Şaşmaz'ın Düğün Fotoğrafları

  Vatan Şaşmaz'ın Düğün Fotoğrafları

  vatan şaşmaz kiminle evlendi vatan şaşmaz düğün vatan şaşmaz, kimle evlendi, nurşen kocayaş, düğünü, nikah, resimleri, fotoğrafları hakkında detaylı bilgiler burada Uzun süredir beraber olduğu Nurşen Kocayaş ile 14 Temmuz’da evlenen ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin Engin’i ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, nikâh fotoğraflarını ilk kez twitter’dan paylaşmış kızlar...Bizde o resimleri hemen sizlerle...
 5. Cenk Ertan Düğün Fotoğrafları da paylaşın

  Cenk Ertan Düğün Fotoğrafları da paylaşın

  Dizilerin ve filmlerin ünlü ismi olmada ünlü yüzü olan benimde başarılı bulduğum oyuncu Cenk Ertan evlenmiş kiminle evlendi merak ediyorum ve ayrıca sizlerden mümkünse Cenk Ertan Düğün Fotoğraflarını paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş