1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

dünya kedilere kalsaydı

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dünya kedilere kalsaydı

Biz insanlardan daha iyi idare edecekler gibi görünüyor..

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0

yook yaaa bence bize kalmasıı daha iyi...herkes yerinde kalsııın :)

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

bencede tesekkürler yorumlar için

dünya kedilere kalsaydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yanlız hayallerde kalsanda seni seviyorum!

yanlız hayallerde kalsanda seni seviyorum!

''...Bilseydin ve gelseydin,gecikmiş zamanları anımsatmadan evrenin saati.Adı konmamış kahırların hoyrat kollarındaki çaresiz yalnızlıklarımı bilseydin.Sevseydin.Yitirmekten korkarak tutsaydın ellerimi. Çoğu zaman boğazımı yırtan yutkunmalarımda neleri gizlediğimi kim anlar sanıyorsun? Senin anlamadığını kim anlar sevdiğim?...'' ''...Ben seni sensiz de yaşarım sevdiğim. Ama sen beni...
  2. Deniz Seki - Ölsem De Bir Kalsamda Bir

Deniz Seki - Ölsem De Bir Kalsamda Bir

Nasıl da değiştin birden Sanki sen değildin Başın üstüne yeminler eden Nasıl da değiştin bilmem Sanki sen değildin Aşk uğruna ölmekten bahseden Mektupların da olmasa Kendimden şüphe duyardım Yanılan ben miyim diye Şiirlerin olmasa Aklımı oynatırdım İnanamazdım gözlerine Ne yazık Ne yazık ki gerçek bu Ölsem de bir kalsam da bir Senin için yok hiçbir farkı
  3. Ne güzel cahildik.Keşke hep öyle kalsaydık....

Ne güzel cahildik.Keşke hep öyle kalsaydık....

Dışarıda kar... Ama kuzine içten içe öyle yanıyor ki. Kuzinenin üzerinde demir maşa...Maşanın üzerinde de ekmek dilimleri. Aydınlık bir kış sabahı ve kızarmış ekmek kokusu... Sucuk lükstü. Yumurta lezzetli. Ekmek her zaman ekmek gibi... Bir kez olsun kümesten yumurta almamış, bir kez olsun o kızarmış ekmeğin kokusunu duymamış ve fakat alışveriş merkezlerinin restoran katlarında, boğucu bir...
  4. Keşke Küçük Kalsaydı Diyeceksiniz...

Keşke Küçük Kalsaydı Diyeceksiniz...

küçük ibo küçük ibo ne yapıyor onur ne yapıyor onur sedat peker biyografi Onlarının daha okula başlamadan hayranları ve çok paraları oldu. Ama bir çocuğun kaldıramayacağı kadar ağır yükleri vardı. Bir çoğu bu yükün altında ezildi, gelecekleri pek parlak olmadı. Eski çocuk yıldızlardan Parla Şenol'un dediği gibi,yıllarca gözümüzde “çocuk” olarak kabul ettiğimiz yüzü, bir erkeğin ya da kadının...
  5. evlenmeden hamile kalsaydınız ne yapardınız?

evlenmeden hamile kalsaydınız ne yapardınız?

anne olmak kürtaj Merhaba kızlar; artık bizimde ülkemizde önce hamile kal sonra doğur modası var biliyorsunuz siz evlenmeden hamile kalsaydınız doğurmuydunuz yoksa kürtajmı olurdunuz ben allah kimseye yaşatmasın yınede dıyorum hersey zamanında güzel

Sayfayı Paylaş