1. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany

  Dünya Medine'nin canlı gömülmesini konuşuyor

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

  medinedeki melek medinede melek medinede görüntüsü medine melekleri medinedeki görüntüsü Adıyaman'da Medine Memi adlı 16 yaşındaki kız çoğunun canlı olarak gömülmesi, yurt dışında da yankı yarattı. Yabancı basın, Türkiye'de ender rastlanan olaylar olmasa da Medine Memi'nin korkunç ölümü, ülkeyi şok etti", "Otopsi sonucu, kanı donduruyor" gibi yorumlar yapıldı.

  [​IMG]


  TİMES: "MEDİNE'NİN ÖLÜMÜ ÜLKEYİ ŞOK ETTİ"

  "Türk kız çocuğu, genç erkeklerle dostluğunun ailesini utandırdığı için çanlı gömüldü. Namus cinayetleri, Türkiye'de ender rastlanan olaylar olmasa da Medine Memi'nin korkunç ölümü, ülkeyi şok etti."

  GUARDİAN: "NAMUS CİNAYETLERİ TÜRKİYE'DE ÖLDÜRMELERİN YARISINI OLUŞTURUYOR"

  "16 yaşındaki Türk kızı, genç erkeklerle konuştuğu için canlı gömüldü. Ölümü, Türkiye'deki öldürme olaylarının yarısını oluşturan "namus' cinayetlerine ilişkin tartışmaları yeniden başlattı."

  HAARETZ: "OTOPSİ SONUCU KANI DONDURUYOR"

  "Otopsi sonucu, kanı donduruyor. Adını açıklanmasını istemeyen bir uzman, "bulgularımıza göre, kız gömüldüğünde canlı ve şuuru tamamen açıktı' dedi."

  TELEGRAPH: "ÖLDÜRMEDEN DEFALARCA İHBAR ETMEYE ÇALIŞTI"

  "Türkiye'de 16 yaşındaki bir kız, genç erkeklerle konuştu diye ceza olarak akrabalarca canlı gömüldü. Medine, öldürülmeden önce defalarca babası ve büyük babası tarafından dövüldüğünü polise ihbar etmeye çalıştığı da ortaya çıktı."
   
 2. Vijdan

  Vijdan Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.027
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Bu nasıl bir insanlıktır diyemiyeceğim,insan olan böyle bir şeyi yapmayı düşünemez..Hayvan desem hayvanlara hakaret etmiş olurum..Yazıklar olsun..Rabbimin verdiği her nefes zehir zıkkım olsun,haram olsun inşallah.
   
 3. juju

  juju Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Nisan 2009
  Mesajlar:
  4.692
  Beğenilen Mesajlar:
  213
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  bu nasıl bir insanlıktır yazıklar olsun bu insanlara bunlara insanda denmez ama
   
 4. damla19

  damla19 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Aralık 2009
  Mesajlar:
  188
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  yzıklar olsun ya insn evledına bunu nasıl yapar inanamıyorum yani
   
Dünya Medine'nin canlı gömülmesini konuşuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Türkiye henüz 3G’ye geçememişken dünya 4. nesil teknolojiyi konuşuyor

  Türkiye henüz 3G’ye geçememişken dünya 4. nesil teknolojiyi konuşuyor

  Dünya 4G’ye hazır ABD'de hizmet veren T-Mobile, dördüncü nesil (4G) olarak da adlandırılan LTE (Long Term Evolution) testini ''başarıyla'' gerçekleştirdi. T-Mobile, LTE temelli ağ testini Almanya'da yaptı. Denemede, Bonn kentinde Ren nehrinin iki ayrı yakasında bulunan Deutsche Telekom binası ile T-Mobile binası arasında hareket eden bir araçtan veri alışverişi gerçekleştirildi. Yaklaşık 4...
 2. Medine'nin gülü ilahisi

  Medine'nin gülü ilahisi

  medinenin güzel gülü yaprağı medinenin güzel gülü yaprağı sözleri dinle Andım yine Seni her şey yâdımdan silindi Hayâlin gönlümün tepelerinde gezindi; Bu bir serâp olsa da hafakanlarım dindi.. Andım yine Seni her şey yâdımdan silindi. Keşke hep aşkınla oturup aşkınla kalksam Rûhlar gibi yükselip de ufkunda dolaşsam; Bir yolunu bulup gönlünden içeri aksam.. Keşke hep aşkınla oturup aşkınla...
 3. Tuhaf Gömülme Şekilleri..

  Tuhaf Gömülme Şekilleri..

  tuhaf gömülme şekilleri, nelerdir, nasıldır, ne şekildedir, ilginç bilgiler, ile ilgili haberleri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, İnsanoğlu dünyada yaşadığı türlü türlü gariplikler yetmezmiş gibi ,öldükten sonra da aynı tuhaflıklarına devam ediyor.İşte şimdi sizlere bu garip yöntemlerden bahsedeceğim: 1. Uzay defini: Yakılmış küllerin bir kısmını uzaya bırakma Uzay...
 4. Vücudunuz Konuşuyor..

  Vücudunuz Konuşuyor..

  vucud, vucut, vucut dili, beden dili, beden konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Patronunuzun karşısında zam isterken rahat görünmeye mi çalışıyorsunuz? Hiç kimseyi tanımadığınız bir ortamda kendinizden emin bir tavır mı takındınız? Yoksa ilk buluşmanızda karşısınızdakine değişik görünmek mi hedefiniz? Etrafınıza ne kadar farklı bir izlenim vermeye çalışsanız da asıl ruh halinizi...
 5. ozon tabakasının dünya ve canlılara önemi

  ozon tabakasının dünya ve canlılara önemi

  selam millet ozon tabakasının dünya ve canlılara önemi nedir bilen var mı?

Sayfayı Paylaş