Dünyaca Ünlü Hamille fotoğrafları

Dünyaca Ünlü Hamille fotoğrafları
ünlülerin hamile fotoğrafları ünlülerin hamilelik fotoları hamille hamile fotoları
Konuyu hemen ünlülere yakışan bir tekerlememsi cümleyle açalım bari :D....

Özenerek yaratmış sanki onları yaradan, aslında onlarda doğmuşlar bizim gibi bir anadan bir babadan.. :)

Dünyaca Ünlü Hamileler arkadaşlarım.
Tom Brady ile Şubat ayında evlenen 29 yaşındaki ünlü model Gisele Bundchen, ilk çocuğuna hamile kalmadan önce

Gisele Bundchen, hamile kaldıktan sonra

NBA oyuncusu, Marko Jaric ile Sevgililer Günü'nde evlenen Adriana Lima, hamile kalmadan önce hiç bu kadar iyi hissetmediğini belirtiyor. Lima, "Herşeye sahibim, hayatım boyunca bu anı bekledim" diye belirtiyor.

Adriana Lima, hamile kaldıktan sonra

36 yaşındaki süper model Heidi Klum, müzisyen eşi Seal'den olan iki oğlu Henry, Johan ve kızı Leni ile mutlu bir aile tablosu çiziyor. Heidi'nin dördüncü kez hamile kalmasıyla aile daha da büyüdü.

Heidi Klum, hamile kaldıktan sonra

Karolina Kurkova, 2001'de Vogue dergisine en genç kapak olan kişi oldu. 25 yaşındaki model şimdilerde anne olma heyecanı yaşıyor.

Karolina Kurkova, hamile kaldıktan sonra

27 yaşındaki Brezilyalı model Camila Alves'in Matthew McConaughey'den 1 yaşında oğlu var. Alves, ikinci bebek için çok beklemedi ve ikinci kez hamile kaldı.

Hamile kaldıktan sonraki görüntüsü arkadaşlarım.

SİZCE bu hamilelik en iyi hangisine yakışmış arkadaşlarım.

orkide

orkide

Aktif Üye
Üye
adriana lima bence çok dadlu olmuşşşşşşşşşş parmaklarına sağlık adminim çok şeker olmuş hamişlimi hatırlattı bana .........:D: