Dünyanın en hızlı bulaşık makinesi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Dünyanın en hızlı bulaşık makinesi
bulaşık makinesi nasıl yerleştirilir bulaşık makinesine bulaşıklar nasıl yerleştirilir makinası makinesi oyunları bulaşıklar makineye
elebey0063.jpg
Beyaz eşya sektörünün lider markası Arçelik, bulaşık makinesinde zaman tasarrufu ve yüksek yıkama performansını birarada sunan “Ekspres 58 dk. 65 C” programlı bulaşık makinesini tüketicilerin beğenisine sundu.

Arçelik’in en yeni bulaşık makinesi 6271 E, 12 kişilik tam kapasite bulaşığı 58 dk. gibi çok kısa sürede ve A yıkama performası ile yıkama özelliği ile dünyanın en hızlı bulaşık makinesi ünvanını elinde tutuyor. Hız ve yüksek performansın buluştuğu Arçelik 6271 E, yıkama kalitesinden ödün vermeden zaman tasarrufu sağlamanın ayrıcalığını yaşatıyor!

Arçelik 6271 E bulaşık makinesini benzerlerinden farklı kılan bir başka teknolojik özelliği ise 6 kişilik bulaşık için tasarlanan Süper Mini 20 dk. 35 C programı.

Arçelik A.Ş.’nin uzun yıllara dayalı teknolojik birikimi ve AR-GE çalışmalarının sonucu olan 7 programlı Arçelik 6271 E, sağladığı teknolojik konforun yanısıra, estetik görüntüsü ile de çağdaş mutfakların dekoratif fonksiyonlarına eşlik ediyor. Makine üzerinde yer alan LCD ekran, yıkama programının tüm aşamalarını rahatlıkla izleme imkanı sunarken, makinenin şık ve temiz görünümünü korumasını da sağlıyor. LCD ekran aynı zamanda, seçilen program ve fonksiyonları hafızasında tutarken bir sonraki kullanımda hatırlatma yapabilen özelliğe de sahip. Arçelik 6271 E’nin önemli özelliklerinden biri olan “Otosense Sensör” Sistemi, makinedeki bulaşıkların kirlilik derecesini otomatik olarak saptayarak yıkama süresine, su sıcaklığına ve miktarına karar verirken “Ekstra Kurutma Fonksiyonu” ise bulaşıkları çabuk ve mükemmel bir şekilde kuruturak parlak bir görünüm kazandırıyor.

Arçelik 6271 E’nin benzersiz özelliklerini pekiştiren “özel üst sepet yükseklik ayar” sistemi, makine dolu halde iken tek bir hareketle sepetin yüksekliğini kolayca ayarlama imkanı sunuyor. Bu özellik, son dakika bulaşıklarının ya da büyük hacimli tepsi ve tencerelerin makineye yerleştirilmesini sorun olmaktan çıkarıyor.

Fonksiyonelliğe ek olarak güvenli bir bulaşık makinesi olan Arçelik 6271 E, herhangi bir sızıntı halinde su girişinin otomatik olarak kapatılmasını sağlayan su taşma emniyet sistemi ve çocuklu evler için ideal bir çözüm olan çocuk kilidi ile modern çağın kullanıcı beklentilerini maksimum düzeyde karşılıyor.

Teknik Özellikleri

Ürün Ölçüleri :Y x G x D : 85 cm, 59,8 cm ,57 cm
Kapasite : 12 kişilik yemek takımı
Program sayısı : 7 (Süper Mini 20 dk, Hızlı 30 dk, Ekonomi, Ekspres 58 dk, Yoğun, Hassas ve Otomatik)
Yıkama sıcaklıkları : 35°C, 40ºC ,50ºC, 65ºC, 70°C
Su tüketimi* : 13 lt
Elektrik tüketimi* : 1,05kWh
Enerji Performansı* : A
Yıkama Performansı * : A
Kurutma Performansı * : A
Enerji ve su tüketimi değerleri EN 50242’ye göre Ekonomi 50C programında ölçülmüştür
 
Üst