Dünya'nın En İyi 5 Oteli

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Dünya'nın En İyi 5 Oteli
dünyanın en pahalı oteli dubai
Çok seyahat eden ve lüks otellerde konaklamayı tercih edenlerin oylarıyla belirlenen `Dünyanın En İyi Otelleri` arasında, 7 yıldızlı Burj El Arab`ın yanı sıra Endonezya, Güney Afrika ve Bora Bora Adaları`nın görkemli mekanları bulunuyor. Conde Nast Traveller dergisi okurları, değerlendirmelerini otellerin konumu, odaları, servisleri, yemekleri ve sağladıkları imkanlara göre yaptı. `Türkiye`nin En İyi Otelleri` anketini ise `İstanbul Door Mix` adlı dergi organize etti. Four Seasons İstanbul`un birinci çıktığı ankette, Çırağan Palace Kempinski, A`jia Hotel, Maça Kızı ve The Ritz Carlton da ilk sıralarda yer aldı. İşte,


Gold List 2005`in ilk beş oteli...LAGOON RESORT (Bora Bora Adaları)

Fransız Polinezyası`ndaki Bora Bora Adaları`nda bulunan `Bora Bora Lagoon Resort`, yeryüzündeki cennet gibi bir mekan. 79 bungalovun bulunduğu otelde, her bungalovun özel iskelesi ve bahçesi var. Akvaryumu andıran Lagoon Resort, balayına çıkacak çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.AMANWANA (Endonezya- Moyo Adası) `


Barış dolu orman` anlamına gelen `Amanwana` isimli otel, 20 tane lüks çadır tipi evden oluşuyor. Kral yataklarının bulunduğu bu odalar, görkemli banyolarıyla da dikkat çekiyor. Birbirinden ilginç SPA seçeneklerinin bulunduğu otelde, Asya mutfağının hakimiyeti gözleniyor. Amanwana, tropikal ortamda bile lüks arayanlar için biçilmiş kaftan olarak tanımlanıyor.BURJ AL ARAB (Dubai)

Bir ada üzerine inşa edilen 7 yıldızlı `Burj Al Arab` konuklarına lüks ötesi bir konfor sunuyor. 321 metrelik yelken otelde 202 tane dubleks suit bulunuyor. Bütün odalarında plazma TV olan otel, havalimanına 25 kilometre uzaklıkta.SIGNITA GAMERESERVE (Güney Afrika)

18 bin hektarlık biralan üzerine kurulu otelin suitleri, özel yüzme havuzlu.Okçuluktan balıkçılığa kadar pek çok aktivite seçeneği bulunan otelin, seçkin şaraplardan oluşan mahzeni de var.THE JUMERIAHBEACH (Dubai)

İlginç mimarisiyledikkat çeken otel, lüks vekonfordan ödün vermeyenbir mekan. 599 odalı otelde tek kişilik suitler 136,çift kişilikler ise 182 metrekare. Otelin açık büfeside seçkin lezzetlerle dolu.


alıntı
 
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Cevap: Dünya'nın En İyi 5 Oteli

paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık
 

Benzer İçerikler

Üst