Etiketler:
 1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri Kimler mi ? içeri giriiin hadiiii

  Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  yakışıklı çinliler en yakışıklı çinli keller en keller çinli erkekler < Konu Resmi..>
  İtalyan erkekleri dünyanın en yakışıklı erkekleri olarak değerlendiriliyor. Kelleşme ya da yaşlanma onların bakışlarındaki cazibeyi etkilemiyor, araştırmalara göre onlar her zaman çekiciler. Synovate araştırma kuruluşu, yüz yüze ve telefonla gerçekleştirdiği araştırmayı 15-64 yaş arası kadın ve erkek katılımcılarla gerçekleştirdi. 'Erkek Güzelliği' için yapılan araştırmada 12 ülkeden yaklaşık 10 bin erkek ve kadın temiz ve hijyenik görünmenin yakışıklılığı etkilediğini belirtti.

  Kendine güvenme ve gülümseme önemli
  Yakışıklılığı etkileyen diğer bir noktada özgüven. Kendine güvenen ve harika gülümseyen erkekler yakışıklı olarak nitelendiriliyor. Keller de yakışıklı olarak değerlendiriliyor ancak saçlı olanların yakışıklı olarak değerlendirilme oranı daha yüksek.

  Erkekler de şarap gibi yıllandıkça yakışıklılaşıyor
  Yaşlı erkeklerden Amerikalı, Çinli, Yunanlı ve Malezyalı erkekler yaşlarına göre en yakışıklı görünenler listesinin başında yer alıyor. Bu ülkelerdeki ünlü, görgülü ve yaşam deneyimine sahip erkekler yaşlandıkça iyi bir şarap gibi daha çekici oluyor. Ekim ayında Avustralya, Brezilya, Kanada, Fransa, Yunanistan, Malezya, Rusya, Güney Afrika, İspanya, İngiltere ve Amerika'da yapılan araştırmaya göre İtalyan erkekleri dünyanın en yakışıklı erkekleri olarak değerlendirildi. İtalyanları Amerika, Rusya ve Brezilya erkekleri takip etti. Temiz ve tıraşlı olmak kadın ve erkeklerin kararlarında etkili olsa da, Kanada ve Amerika'da Hollywood aktörlerinden Brad Pitt ve George Clooney'in hafif kirli sakallı halleri daha seksi bulundu. Seksilik kavramı işin içine ünlüler girince farklılaşsa da, genel olarak tıraşlı ve parfümlü erkekler daha seksi bulunuyor.

  Kadınlar nasıl erkekleri yakışıklı buluyor?
  İspanya'da kadınlar kaslı ve iyi giyinen erkekleri yakışıklı bulurken, Yunan kadınları bu şekilde görünen erkekleri 'maço' olarak değerlendiriyor. İngiliz, Fransız ve Avustralyalı kadınlar için erkeğin yakışıklı olması 'harika gülümseme'sine bağlı. Bu ülkelerdeki kadınların aslında erkeklerde aradıkları şey onları mutlu etmesi.. Deodorant kullanma, duştan sonra dişleri fırçalama, tıraş olma erkeklerin yakışıklı görünmesi için önemli olsa da, tüm bunlar seksi görünmelerinde yüzde 50 oranında etkiliyor.   
 2. esra

  esra Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  18 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1.163
  Beğenilen Mesajlar:
  12
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  TOKAT
  Cevap: Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri Kimler mi ? içeri giriiin hadiiii
  :seker: hııı haltetmiş italyanlar benim kocamın yanında
   
 3. ßeLeN

  ßeLeN Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  14 Haziran 2009
  Mesajlar:
  5.866
  Beğenilen Mesajlar:
  1.304
  Ödül Puanları:
  113
  guseldı... :)
   
 4. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  harbi doğruuuuuuuuu
   
 5. jnevin

  jnevin Hamiş Melek

  Kayıt:
  3 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  599
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  en yakışıklı türk erkekleri en azından müslümanlar
   
 6. salma

  salma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Nisan 2010
  Mesajlar:
  130
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  doğru söze ne hacet
   
Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri Kimler mi ? içeri giriiin hadiiii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. dünyanın en yakışıklı erkekleri:))

  dünyanın en yakışıklı erkekleri:))

  dünyadaki en yakışıklı erkekler dünyanın en yakışıklı erkekleri dünyanın sanatçısı erkeği erkek çocuğu Bakın kızlar size dünyanın en yakışıklı erkek resimlerini buldum sizce hangisi daha çok yakışıklı:D:D
 2. Dünyanın en yakışıklı ERKEĞİ

  Dünyanın en yakışıklı ERKEĞİ

  en yakışıklı erkekler dünyanın en yakışıklı erkekleri dünyanın erkeği çirkin erkeği adamı Bildiğiniz gibi bir sürü yarışmalar yapılıyor.Bu yarışmaların en önde geleni şüphesi; yıllardır devam eden güzellik yarşmasıdır.Ama artık yakışıklılık yarışmasıda var. Bu yakışıklılık yaırşmasında dünyanın en yakışıklısını seçmişler ve işte o yakışklı.... Gülüşü güzel,boy pos endam...
 3. Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri

  Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri

  Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri kimler resimlerini paylaşırmısınız rica etsem:)
 4. Dünyada ki en yakışıklı erkeklerin resimleri

  Dünyada ki en yakışıklı erkeklerin resimleri

  dünyaca ünlü yakışıklı erkekler dünyanın en yakışıklı erkekleri Merhaba SEvgili Melek'ler, bu gün içersinde bir misafirimiz, bizden dünyanın en yakışıklı erkeklerinin resimlerini istemiş. Biz de elbette ki dünyaca tanınmış ve edindiğimiz resimlerle bu ricayı yerine getiriyor ve dünyanın en yakışıklı erkekleri işte diyoruz :)
 5. Dünyanın En Yakışıklı Erkeği Kim Sizce?

  Dünyanın En Yakışıklı Erkeği Kim Sizce?

  dünyanın en yakışıklı erkeği, en yakışıklı erkek, dünyanın en yakışıklısı Bu konuyla ilgili her ülkede yarışmalar yapılıyor, çıkan adaylar ülkelerarası yarışıyor ve çeşit çeşit yarışmalarda birinciler çıkıyor. Aslına bakarsanız herkesin yakışıklılık kavramı hayli farklı. Kimisi sarışın güzel derken kimisi esmerden vazgeçemiyor. Kimisi grek burun beğenirken, kimisi gamzeli çene diyor. Liste...

Sayfayı Paylaş