Etiketler:
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

Dünyanın ilk GPS'li çocuk saati

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Dünyanın ilk GPS'li çocuk saati
    Dünyada çocuklar için tasarlanmış ilk kol saati sayesinde gözünüz artık arkada kalmayacak.

Çocuklarınızın yerini gösteren akıllı saat TurkcellNum8 ile çocuklarınızın yerini SMS ileharita üzerinden anlık izleyebilir, tanımladığınız güvenli bölge dışına çıktıklarında SMS ya da e-posta ile bilgilendirilirsiniz. TurkcellNum8, dünyada ilk kez bir operatör tarafından hizmete sunuluyor.< Konu Resmi..>
    Kesilemeyen ve çıkarılamayan çelik kayışı ile sadece ebeveynler tarafından özel bir güvenlik sistemiyle takıp çıkarılabilen TurkcellNum8 GPS’li kol saati; dünyada ilk kez bir operatör tarafından müşterilerine sunuluyor.
    öğrenebilir,

böyle bbir saat türkiyede kapış kapış gider...eee malum bizler kadar çocuklarını sahiplenen başka bir toplum var mı(istisnalar kaideyi bozmaz)

Dünyanın ilk GPS'li çocuk saati konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk kol saati neden icat edilmişti

İlk kol saati neden icat edilmişti

kol saatinin icadı kol saatini kim icat etti saat nasıl icat edildi saatini kim buldu duvar etti Fransa’da yaşayan Brezilyalı pilot Alberto Santos’un en büyük tutkusu uçmaktı. Ancak saatle ilgili önemli bir sorunu vardı. O zamanlarda herkes köstekli saat kullanıyordu ve bu yüzden hem iki eliyle uçağı kullanıp hem de cebinden çıkarması gereken saatine bakamıyordu. Havadayken de zamanı...
  2. 'Dünya Saati' eylemi 28 Martta

'Dünya Saati' eylemi 28 Martta

"Dünya Saati" (Earth Hour) eylemi, bu yıl 28 Martta 20.30-21.30 saatleri arasında yapılacak. Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF), eylemle, iklim için karar yılı olan 2009'da, küresel ısınmaya dikkati çekmek için yaklaşık bir milyar kişinin bir saat süreyle ışıklarını söndürerek, "doğaya katkıda bulunmasının" hedeflendiğini belirtti. Eylem kapsamında, sadece gereksiz...
  3. Dünyanın ilk yerleşim yeri..

Dünyanın ilk yerleşim yeri..

dünya resmi dünyanın resimleri dünya tarihteki ilk yerleşim yerleri dünyanın resmi Dönem ödevimdi 90 almıştım hiç unutmam neymiş efendim ansiklopedi yerine netten araştırsam daha iyi sonuçlar alabilirmişim... taaa orta 3 e gidiyorum bırak ozamanlar neti kullanmayı bile bilmiyordum ki bilen bile çok azdı....geçenlerde kuzenim bu konu hakkında ödevi olduğunu söyledi tam zamanı dedim.... 9000...
  4. Dünyada İlk Sinema...

Dünyada İlk Sinema...

dünyada ilk sinema, nerede açıldı, hangi ülkede, hangi şehirde, tarihi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Hafta sonları ,özellikle kış aylarında sıcak bir ortamda yapılacak en güzel aktivite sinemaya gitmektir.Günümüzde her türlü teknolojinin ve konforun kullanıldığı sinema salonları ,acaba ilk olarak ne zaman kapılarını seyircilere açtı? Gerçek anlamı ile...
  5. Dünyanın ilk akılsız telefonu

Dünyanın ilk akılsız telefonu

telefon cep telefonu akılsız telefon bilgiler burada.Malum devir teknoloji devri akıllı arabalar , telefonlar hatta akıllı ev eşyalarıda bu ilerleyen teknolojiden faydalanıyorlar.Bugüne kadar hep yeni özelliklerle çıkan telefonlara alıştık,akıllı telefonlar, bilgisayarlar.Bende yeni demlenmiş çayımla (bana eşlik ediyor :) ) internette bu yenilikleri araştırıyordum ki , biri çok dikkatimi çekti...

Sayfayı Paylaş