Dünyaya Yukarıdan Bakış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayarlara yukarıdan bakın..

bilgisayarlara yukarıdan bakın..

Göz sağlığı için bilgisayara yukarıdan bakın Bilgisayar ekranına uzun süre bakıldığında göz yüzeyinde oluşan kurumaya bağlı yanma, batma ve kızarıklığı önlemek için ekranın göz seviyesinden aşağıda olması gerekiyor. İSTANBUL - Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Göz Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Toplum Sağlığı Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Nazmi Zengin,...
  2. bakışlar

bakışlar

Tarih boyunca göz ve insan davranışı üzerindeki etkileriyle uğraştık durduk. Hepimiz Gözleriyle onu parçaladı , Kocaman bebek gözleri var , Gözlerini kaçırıp duruyor , Çok davetkar gözleri var , Gözünde öyle bir pırıltı vardı ya da Bana en kötü bakışıyla baktı gibi ifadeler kullanmışızdır. Bu gibi ifadeleri kullandığımızda farkında olmadan kişinin gözbebeklerinin büyüklüğünden ve bakışla...
  3. Yukarıdaki üyeyi % kaç seviyosun ?

Yukarıdaki üyeyi % kaç seviyosun ?

?imdi herkes yazs?n bakal?m üstteki üyeyi % kaç sevdi?ini... :party::melek::melek:
  4. YuKaRıdaki üyeye Msn AdReSi ßuL

YuKaRıdaki üyeye Msn AdReSi ßuL

ArkadaşLar konu açıLdımı biLmiyoRum ama çok severim böyle oyunlarıı çok ilginç msnLer çıkıyor ortaya =)) ßen bu defa ßeLeNLe ßaŞLaamak istiyorum :=) ßeLeN.nerede@meleklrmekanındmısın.com:kedi:

Sayfayı Paylaş