1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

dünyayı ağlatan karikatür...

Konu, 'Karikatürler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

ağlatan resimler dünyayı ağlatan karikatür ağlatıcı resimler karikatürler [​IMG]

İsrailli Çocuk: Babam Dedi ki, Siz Araplar Şeytansınız, Teröristsiniz, Hayvansınız!..

Filistinli Çocuk: Babam Bana Hiçbir Şey Demedi, Sizinkiler Öldürmüş!..

dünyayı ağlatan karikatür... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara Karışayım bozbulanık sellere Adı sanı bilinmedik illere Gitmeyince gönül yardan ayrılmaz Ahım kaldı şu gelinin ahdinde Deremedim güllerini vaktinde Karanlık gecede kolum altında Yatmayınca gönül yardan ayrılmaz Gözüm kaldı şu kaplanın postunda Azrail de can almanın kastında Döne döne teneşirin üstünde Yunmayınca gönül yardan ayrılmaz Hadini de...
  2. Emrah - Ağlaya Ağlaya

Emrah - Ağlaya Ağlaya

Şu dağların ardı bahar dediler Yürüdüm yürüdüm erişemedim Her kul kaderini yaşar dediler Derdimi kimselye bölüşemedim Hep yalnız yaşadım acılarımı Yar hasretin böldü uykularımı Bir dosta açıpta duygularımı Ağlaya ağlaya anlatamadım Ne ümitler vardı Boşa taşıdım ne çileler gördüm Neler yaşadım hep yokuşta koştum Artık usandım Aşkın menziline ulaşamadım
  3. dünyayı ağlatan karikatür... (translated by Gonc)‏

dünyayı ağlatan karikatür... (translated by Gonc)‏

>RAFAHTA BİR GÜN.. > >İsrail bayrağı taşıyan çocuk: -Babam bana siz Arapların şeytani >teröristler olduğunuzu söyledi > >Filistin bayraklı çocuk: -Benim babam bana hiçbir şey demedi. O >sizinkiler tarafından öldürüldü. > >
  4. Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Dünya kadınlar gününün Türkiye ortamında yaşanılması ve yaşatılması biraz zor kızlar. Dayakçı, anlayışsız kavgacı bir toplumuz. Bu çocuklarıda yine bir annenin yetiştirdiği düşünüldüğünde... İş nerelere geliyor. En iyisi bu günde çok fazla hüzünlendirecek yada canlarısıkacak şeylerden bahsetmeyelim. Gülelim Ağlanacak Halimize Gülelim :D:D DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN DAYAKSIZ BİR ÖMÜR...
  5. Komik Karikatürler

Komik Karikatürler

Komik Karikatürler resimleri ekleyin yaa biraz gülelim dimi ama :)))

Sayfayı Paylaş