1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

durum ifade gifleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
  3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
  5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
  6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ayy cok güzel bende paylaşım yapmak isterdim ama benim yok :(

durum ifade gifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pazartesi ifade verecek

Pazartesi ifade verecek

Manken Güzide Duran'a ilişkin bazı beyanlarında hakaret unsuru bulunduğu iddiasıyla açılan dava kapsamında ifadesinin alınabilmesi için aranan Yeşim Salkım'ın mazeretinin olduğunu söyleyen Kurban, "Yeşim Hanım şu an Bozcaada'da dizi çekimleri yapıyor. Zaten Yeşim Salkım'ın orada olduğunu Yağmur Ajans'tan aldığımız bir belgeyle mahkemeye sunduk. Salkım bundan önceki duruşmasında yurt...
  2. ünlüler ifade olunca

ünlüler ifade olunca

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dogru ifade

Dogru ifade

kendini doğru ifade etmenin yolları Bütün RUHSAL ÖĞRETİLERİN temelinde ‘KENDİNİ DOĞRU’ ifade edebilmek vardır. Giysilerimizden yaşadığımız ortama, yaptığımız işten bireysel ilişkilere kadar hemen her alanda görünen tek bir gerçek var, bireyin kendisi. Ürettiğimiz, sunduğumuz her şeyin içinde biz varız. Seçimlerimizin tümü aslında kendimizi ifade ediş biçimimizin birer yansıması. Kendimizi...
  4. PKK'lılar ifade kuyruğuna girdi

PKK'lılar ifade kuyruğuna girdi

Ergenekon'da 2. iddianamenin yazımı tamamlandı. Bu iddianame bir hayli iddialı! Peki bu yeni iddianamede neler var? Geri sayım sürüyor. Herkes merakla Ergenekon Soruşturması’nın ikinci ya da ek iddianamesinin açıklanacağı günü bekliyor. Yazım işlemleri tamamlandı, her şey hazır. İkinci iddianame yine Levent’teki Ticaret Mahkemesi’nde yazıldı. 12 polis ve 3 savcı aylar süren iddianameyi...
  5. Kendini İfade Edemeyenlere Özel

Kendini İfade Edemeyenlere Özel

Kendini ifade edemeyenler için çok özel İçimi bir bilsen... İçimde koca bir dünya taşıyorum. Benim dünyam paylaşılabilir.. Bu dünyayı seninle paylaşabilirim Senin dünyanıda paylaşabilirim... Ona yer açabilirim Benim olmanı... Elimi tutmanı... Sana sarılıp uyumayı istiyorum. Seniii kocaman seviyorum Seninle olunca keyfime diyecek yok.. Hayırr... Beni yüz üstü bırakıp...

Sayfayı Paylaş