Düş Sokağı Sakinleri - Ben Benden Geçtim

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Düş Sokağı Sakinleri - Ben Benden Geçtim
Güller getirdim ak yanaklarina Elma ve portakalli bardaklarina Uyudun ve uyandin
Kalp semsiyemin altinda

Bense düslere ask tohumlari biraktim... Eros'u çagirdim Sevda mesaleleri yanmali diye
Güller taradim al saçlarinda
Elma ve portakalli bardaklarinda
Güldüm ve agladin
Oyun agacimin altinda
Bense düslere bebek tohumlari biraktim... Eros'u

çagirdim... Sevda mesaleleri yayilmali diye...
Ben benden geçtim sana geldim
Ölümden bile güzeldi hayalin
Ölümden bile güzeldi gözlerin...
Güller diktim çiplak bedenine
Elma ve portakalli bahçelerine
Öldün ve yeniden dogdun aynalarimin içinde
Bense düslere sonsuz kapilar açtim... Eros'u çagirdim
Sevda mesaleleri yakmali diye...
Ölümden bile güzeldi hayalin
Ölümden bile güzeldi gözlerin...
Güller büyüttüm bebek isleyen karninda
Masallara yol aldik
Altin besikten sandalimda...

Düş Sokağı Sakinleri - Acılar, sorular ve Yüzler (akor) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Düş Sokağı Sakinleri - Kan Revan İçindeyim (akor) Düş Sokağı Sakinleri - Kan Revan İçindeyim (akor)
kan revan içindeyim akor kan revan içindeyim tab notaları E Dm E Bagislayin beni sevdalarim Dm E Kendimi parçalara ayiramadim Am Alin gidin korkularimi E Saçlarimi ellerinizle oksayin F E Hiçbir ayrilik...
Akor-Tab-Nota 0
Düş Sokağı SakinLeri - AyrıLık (akor) Düş Sokağı SakinLeri - AyrıLık (akor)
düş sokağı sakinleri ayrılık akor ayrılık akor unutmak o kadar kolay mı sandın sana uzaktan bakıyor artık gözlerim düş sokağı sakinleri unutmak o kadar kolay mı sandın AM...
Akor-Tab-Nota 0
Düş Sokağı Sakinleri - Ölümler (akor) Düş Sokağı Sakinleri - Ölümler (akor)
düş sokağı sakinleri ölümler akor ölümler akor düş sokağı Em ölümler çığlak gelir ...
Akor-Tab-Nota 0
Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor) Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)
sevdan bir ateş akor F#m Bm E A Senin alev gözlerin eritse su ruhumu F#m(D) Bm E A Buz olur kesilirim, yanarken içim (2) F#m Bm E A Sesin bir...
Akor-Tab-Nota 0
Düş Sokağı Sakinleri - Acılar, sorular ve Yüzler (akor) Düş Sokağı Sakinleri - Acılar, sorular ve Yüzler (akor)
C Am D G D G Hafifçe ısırılmış bir dünyanın ucundayım mmmm... ) C Am D G D G )2 Ellerim uzanmış düşüyormuşum aaa... ) Bm G C G Acılar yalnızlığımızın ortak aynası olmuş ) Bm G C G )2 Düşlerde gördüğümüz hep o derin anlam ) C G C G Ben...
Akor-Tab-Nota 0