1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

duş

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Temiz ve berrak ise kişinin bütün sıkıntıları gider.

duş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Duş

Teoman - Duş

bu aşk bizi nereye kadar savurursa o kadar acıtacak canımızı ama olsun daldır elini göğsüme al kalbimi bul damarımı, bas ilacı dindir acımı çok mutluyum şu anda ellerim vücudunda umurumda değil artık dünya son defaymış gibi kaybederken kendimi en ucuz şaraplarda son defaymış gibi kaybederken kendimi sırılsıklam vücudunda eğildim öptüm dudaklarından saç telin vücudumdan küvete aktığında...
  2. degişik duş panelleri

degişik duş panelleri

duş panelleri farklı tasarımların yogun oldugu günümüzde duş panelleride nasibini almış görünüyorr:laugh::laugh::laugh: ben bu modellere bayıldım gereksiz gibi gelebilir ama banyonuza yerlessin bir de öyle bakınn süperrrrrrr
  3. led ışıklandırmalı duş kapıları

led ışıklandırmalı duş kapıları

duş kapıları duş kapısı yorucu bir günün ardından sıcak bir duş ne iyi gider degil mi? bütün günün stersini alır götürür sanki hep bir sakinlik ve huzur arayaşı içinde döneriz evimize ve genelde duşa yöneliriz peki duşta renklerin sizi rahatlatmasını ruh halinize göre olmasını ister misiniz?şahsen çok hoş olur maviyle geceyi,yeşille ferahlığı,pembeyle cıvıltıyı hissedin işte ledlerle...
  4. şik duş süzgeçleri

şik duş süzgeçleri

şik duş süzgeçleri BENİM DUŞ SÜZGECİM NORMAL PLASTİK BEYAZ YA SİZİNKİ ? BELKİ FARKLI BELKİ AYNI AMA ŞİMDİ GÖRECEKLERİMİZ METAL VE OLDUKÇA ŞIK :)
  5. Bir duşta 3 başlik

Bir duşta 3 başlik

BANYO FİSKÜRÜNÜZ VARDIR MUTLAKA AMA BİR TANEDİR VE ALIŞTIĞIMIZ YUVARLAK BİÇİMDE :) ŞİMDİ SİZLERE GÖSTERECEĞİM DUŞ BASLIĞI BİRAZ FARKLI UZUN BOTU ŞEKLİNDE VE YANYANA 3 TANE BİRİNDE SAĞANAK YAĞMUR ŞEKLİNDE BANYO KEYFİ BİRİNDE İNCE ÇİSE ŞEKLİNDE DİĞERİ İSE MUSLUKTAN AKAR ŞEKİLDE İŞTE BU ACAYİP DUŞ KEYFİ NASIL OLUYOR GÖRELİM

Sayfayı Paylaş