Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Düşük yapmak

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

düşük yapmak istiyorum düşük yapmak için bitkiler bitkilerle yapma istıyorum yapma bitkileri Rüyada düşük yapmak, mutluluğun ve başarının işaretidir.Mutluluğun ve başarının işaretidir.Mutluluğun ve başarının işaretidir.

Düşük yapmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşük

Düşük

düşükte parça gelmesi Bebek sahibi olmak isteyip de adet kanaması geciken bir kadının ilk aklına gelen olasılık doğal olarak hamile olduğudur. Büyük bir heyecan ile jinekoloğuna giden ya da eczaneden aldığı testi yaptıktan sonra gerçekten hamile olduğu kadının ve eşinin sevinci çiftin hayatındaki önemli anlardan birisidir.Bu mutluluk doğum gerçekleşip de aileye yeni bir birey katılmasıyla...
  2. Progesteron ve Düşükler

Progesteron ve Düşükler

progestan kullanımı gebelikte progestan kullanımı bebeğe zarar verirmi zararlı mı En son söylenmesi gerekeni ilk başta söyleyelim. Progesteron düşüğü engellemez ! Progesteron yumurtlamadan hemen sonra yumurtalıklardan salgılanan ve rahimin içini döşeyen endometrium tabakasının desteklenmesini sağlayan bir hormondur. Erken gebelikte eğer yumurtalıktan bu hormonu salgılayan kısım (korpus...
  3. Düşük Tansiyon (Hipotansiyon)

Düşük Tansiyon (Hipotansiyon)

Düşük Tansiyon (Hipotansiyon) DUSUK TANSIYON (HIPOTANSIYON) Kan basıncının düşük olması nadir olarak görülen bir durumdur. Genel olarak sağlık açısından her hangi bir tehlikesi yoktur; dahası tansiyonu düşük insanların daha uzun yaşasığını ve kalp ve böbrek hastalıklarına daha az yakalandıklarına dair bulgular mevcuttur. Bununla birlikte, bazı araştırmacılar tarafından sikulatuvar asteni...
  4. Neden düşük yapıyorum?

Neden düşük yapıyorum?

düşük nedir,düşük nedenleri,düşük sebepleri,sık düşüklerin nedenleri,düşüğün tedavisi,düşük hakkında bilgiler Gebelik olduğunu öğrenen anne adayları için en büyük endişelerden biridir düşük. Çevremizde yaşayanlardan pek çok şey duyulmuştur.Bunları duydukça endişelenmemiz daha da artar.Bu psikolojimizide etkiler.Bazen bu düşükleri önlememiz mümkün olmuyor. Gebeliklerdeki düşüklerin...
  5. Düşükler

Düşükler

iyi günler ben 3 defa düşük yaptım eşimle sorunlarım var doktora gelmiyor . Tekrar hamile kalıp onunla aramı düzeltmek istiyorum ne yapabilirim hamile kalmak için ?

Sayfayı Paylaş