Duvar dekorunda yeni dokunuşlar

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Duvar dekorunda yeni dokunuşlar
Desenli rulolar duvar dekorasyonlarında son senelerde tercih edilen trend seçimler arasındadır. Bayanlar duvarlarınızı tek ren boyamaktan bıktınız mı? Ya da duvar kağıtları arasında seçimlerde bulunmak yerine kendi çabanız ile hoş bir görünüm yakalamayı mı tercih edersiniz? Bu sefer sizin seçeceğiniz desenli rulolar ve renk seçenekleri ile duvarlarınız gözlerinize inanamayacağınız şıklıklara kavuşabilecek. Odalarınızdaki o sadeliğin kendiliğinden kaybolarak sizleri mutlu edecek şık görünümler şeklinde karşınıza çıkmasını ister misiniz?

3.jpg


Geyik ve ağaç figürleri ile tam bir kombin haline getirilen üstteki rulo ile kazandırılan görünüm duvarlarınızda oldukça canlı bir görünüm yakalamanıza önderlik edebilecek. Yılbaşı yaklaşırken faydalanabileceğiniz bu oda görünümlerinde harika bir süsleme ile çok özel partiler gerçekleştirebilme fırsatınız da olabilir. Duvar kağıdı tasarımlarından desenli olanlara benzeyen fakat kendi emeğiniz ile kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamayı yaparken de çok eğlenebileceksiniz.

Desenli rulo aparatını elinize aldığınız zaman gözünüze çok karışık gibi görünse de uygulamayı gerçekleştirirken ne kadar basit bir hareket ile duvarlarınıza hareket kattığınıza şaşkınlık içinde bakacaksınız. duvar kağıtlarında desenleri ile ünlü modeller de güzel olabilir; ama trend seçim olan rulolar ile gerçekleştirilen desenli boylar 2017 sezonundaki canlılık arayışınızda net bir yanıt olabilir.


maxresdefault.jpg


Silik gibi duran üst resimdeki görünümde de sedef efekt kazandırılmaya çalışılmıştır. Kelebek desenli bu efekt uygulaması gerçekleştirilirken gördüğünüz gibi farklı bir desenli rulodan faydalanma tercihinde bulunulmaktadır. Oda görünümlerinde canlılık işte böyle kazandırılıp her yönü ile görenleri etkileyebilme fırsatı yakalanabilmektedir. Alttaki desenli rulo da tamamen farklı bir desen isteyenler için faydalanabilecek son derece sağlam ve farklı deseni bünyesinde barındırabilen bir rulodur.

SZS-Wholesale-decoration-15cm-wall-font-b-paint-b-font-font-b-roller-b-font-font.jpg
desenli-rulo-duvar-boyama.jpg

47618348227583561716.jpg

Tuğla desen uygulaması gerçekleştirmek isteyenler içinde üstteki tarz bir rulo seçimi ile istenilen kolaylıkla gerçekleştirilebilir. dileyen farklı renk seçeneği ile odaya tuğla görünümündeki renklilik ile değişik bir ahenk katabilir.

Taş duvar kağıtları birkaç sezon öncesinde en popüler iken şimdi desenli rulosu ile gerçekleştirilen bu uygulamaya revaç vardır. Şıklık kazandıracağınız bu tercihinizde samimi ve sıcak ortam oluşturacağınız oda uygulaması olarak mutfak ve salonları tercih edebilirsiniz. Bu uygulama genel manada bu odaları daha çok kaldırabilen uygulamalardandır. Çok zaman geçirdiğiniz alanlar olarak bu uygulama gerçekleştirdiğiniz odada daha samimi bir görünüm yakalama şansını da yakalamış olabileceksiniz.

duvar_kagidi_gorunumlu_boya_32.jpg
 
Üst