Duvar kağıdı modelleri 2017 yılında yine popüler

Uzman SühaN

Administrator
Duvar kağıdı modelleri 2017 yılında yine popüler
Duvar kağıtları son yıllarda kullanım konusunda hayli popüler oldu. Mekanları daha modern ve estetik gösteriyor.Duvar kağıtları kullanılan alana yepyeni bir görünüm sağlayabilir.Duvar kağıdı, hangi tasarımı seçtiğinize bağlı olarak, bir alana ilgi katabilir ve bir odadaki hissi değiştirebilir

Siyah-beyaz duvar kağıtları, tuğla görünümlü duvar kağıdı tasarımları şu anda popülerdir ve sıva gibi malzemeler kullanmadan doğal bir görünüm için iyi bir seçenektir.Çiçekli duvar kağıdı tasarımının geleneksel olması gerekmez; flora ve fauna motiflerini içeren çağdaş tasarımlar bol miktarda bulunur. .Vintage duvar kağıtlarını ve yüzyıl ortasındaki tasarımları seviyorsanız , bir alana anında enerji katmak için cesur retro duvar kağıtları tercih edebilirsiniz.

Duvar kaplamaları duvar yüzeylerinde pürüzleri gizleyemeyebilir. Bunlar mükemmel düz duvarlar için uygundur. Duvar kağıdının avantajlarından biri çevre dostu olmasıdır. Malzemenin doğal kökeninden dolayı yatak odasında ve kreşte kullanılabilirler. Kağıt nefes alabilir; nem ve küf oluşumunu önleyebilri. Duvar kağıdı seçerken mutlaka çevre dostu olmasına dikkat edin.

Vinil duvar kağıtları kağıt bazlıdır. Temizlenebilir, yıkanabilir. Vinil duvar kağıtları ile dekore edilen mekan özgün orijinal ve şık görünecektir. Vinil kaplama, banyo ve mutfaklarda kullanılabilir.Vinil duvar kkağıtları uzun ömürlüdürler..

Duvar kağıtları , yeni tasarımlar, teknoloji ve uygulama modlarının bir sonucu olarak bir rönesansı yaşatıyor . Estetik ve dayanıklılığın yanı sıra, duvar kağıdı özellikle suya dayanıklılık ve kolay temizlemenin önemli olduğu mutfaklar ve banyolar için de uygundur.işlevli bir alanın mümkün olan en iyi şekilde tasarlanması gerekir. Kendi mekanınızı tasarlama şekliniz konusunda bir karar vermenize yardımcı olacak birbirinden şık duvar kağıdı tasarımlarını sizler için seçtik.

duvar kağıdı 1.jpg

duvar kağıdı 2.jpg

duvar kağıdı 3.jpg

duvar kağıdı 4.jpg

duvar kağıdı 5.jpg

duvar kağıdı 6.jpg

duvar kağıdı 7.jpg

duvar kağıdı 8.jpg

duvar kağıdı 9.jpg

duvar kağıdı 10.jpg

çok güzeller eve farklı hava veriyor duvar kağıtları artık o kadar çok model çıkmış ki seramik görünümlü taş duvar görünümlü modelleri bile var seçenek çok fazla isteyenler için

yine popüler hep poyüler yav hem duvar kirlenmiyor hemde harika bir görüntü veriyor insanın yaşadığı alanlara. Yani hiç bir boyada böyle şekil verilmez özellikle silinebilen ve suya dayanıklı olanların yenileri çıkmış biraz tuzlu ama yinede bende kullanıyorum evimde tavsiye de ediyorum herkese.

Ben duvar boyasından sa duvar kağıtlarını kullanmayı tercih ediyorum. Hem şık hemde temizliği kolay. Eskiden silinen yıkanan duvar kağıtları yoktu. Günümüzde hem yıkanan hemde silinen duvar kağıtları mevcut . Özellikle banyo ve mutfaklar için bu özelliklere sahip duvar kağıtları çok ideal . Bütçeyi az sarssada buna değer diyorum. Çok güzel duvar kağıdı modelleri var makalede her biri ayrı bir şıklık katmış alana. Doğru yerde kullanıldığında estetik bir görünüm yakalamak mümkün.

Geri