Duvara terlik yapalım

M

Misafir

Forum Okuru
Duvara terlik yapalım
Duvara terlik yapalım
Terlikten bir torba yapmayı denediniz mi? Duvarda çok şık duruyor gerçekten. Yapması kolay ve çok işlevsel. İster girişe asın içine şemsiye, çekecek gibi fazlalıkları doldurun, ister banyoya asın lif ve benzeri malzemenizi içinde saklayın, ister mutfağa koyup içine çöp poşetlerinizi doldurun. Ne yaparsanız yapın evinize renk katacağı kesin. Nasıl mı?
Terliğin alt ve üst kısmını oluşturacak parçayı kağıda çizin ve kesin. Böylece kalıbınızı oluşturun. Çift kat kumaş üzerine kalıbı yerleştirip bir cm dikiş payı ile kesin. Aynı kalıbın bir cm küçüğünü de sünger üzerine koyup, kesin. Çift kat kumaş arasına süngeri koyup dikin. Alt taban ve üst parçayı da dikerek terliği oluşturun. Üst kısmına dantel, fisto gibi malzemelerle süsleme yapın. Arka kısmına da bir kanca takın. Terliğiniz hazır bile.

(Alıntıdır.)

Facebook ve instagram resimli duvar yazıları hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ucuz duvar kağıdı Ucuz duvar kağıdı
Herkese selamlar bayadir duvar kağıdı dosetmek icin karar veremiyordum simdi karar verdim sitelere bakiyordum bi siteden de almaya karar verdim ucuzduvarkagidi.net sizce guvenlimidir teşekküler
Ev Dekorasyon Önerileri 0
Yeni sezon siyah balık etek muhteşem abiyeler Yeni sezon siyah balık etek muhteşem abiyeler
Abiye modelleri arasın da bayanların en çok tercih ettiği renklerin başın da gelen siyah, her sezon mutlaka abiye modelleri arasında yer almaya devam ederek abiye renginin demirbaşı olarak yer almaya devam ediyor. Asil ve şık duruşunun yanısıra...
Moda Güncel 0
Çukur dizisinin en beğenilen duvar yazıları Çukur dizisinin en beğenilen duvar yazıları
Show tv ekranlarının sevilen dizisi "Çukur" oyuncuları, dizi konusu, müzikleri oldukça beğeni topluyor. Beğenilen tabi sadece bunlarla kalmıyor. Dikkat etmişsiniz ki çukur dizisinin de ara sıra ekranlara gelen duvara yazılan bir takım yazı ve...
Reytingli Diziler 0
Büyük tv ünitesi modelleri ile dekorasyona şıklık kazandırın Büyük tv ünitesi modelleri ile dekorasyona şıklık kazandırın
tv ünitesi modelleri, en yeni tv ünitesi modelleri, modern tv üniteleri, tv ünitesi tasarımları, en güzel tv ünitesi modelleri Son yıllar da tv ünitesi modelleri oturma odası ve salonların aranılan bir mobilya tasarımı olmuştur. Eskiden...
Tatlı Evim 0
Facebook ve instagram resimli duvar yazıları Facebook ve instagram resimli duvar yazıları
facebook resimli sözler, facebook duvar yazıları, resimli duvar yazıları, instagram resimli sözler, duvar yazıları Sosyal paylaşım ağların da resimli sözler paylaşmak son yılların oldukça trend olaylarından biri olarak yer alıyor. Hatta...
Güzel Sözler & Mesajlar 1