DuyguLarLa ReSimLer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygular

Duygular

Duygular vardır anlatılamayan, Sevgiler vardır kelimelere sığmayan, Bakışlar vardır insanı ağlatan, İnsanlar vardır ki asla unutulamayan. İşte sende onlardansın...
  2. Çocuklar duymasın dizi oyuncusu Duygu(Hayal Garip)resimleri

Çocuklar duymasın dizi oyuncusu Duygu(Hayal Garip)resimleri

cocuklar duymasın eski oyuncuları cocuklar duymasin eski oyuncular çocuklar duymasın dizi oyuncuları çocuklar duygu Çocuklar duymasın dizisi uzun bir aradan sonra ATV ekranlarında yeniden başladı.Dizide dizi oyuncuları arasında çok büyük değişiklikler yok.Yeni katılanlar olduğu kadar bazı oyuncuları ayrılmış gördük.Amerika'da okul okuyan evin kızı duygu'nun yerine Hayal Garip geçmiş.Sizlere...
  3. duyguların geometrisi

duyguların geometrisi

Önce sevdim..Sevdiğimi öğrendim, sevebildiğimi farkettim: sevdikçe kendimi kainatla topladığımı gördüm. Affetmeyi öğrendim: Affetmenin, dostlarımı onla çarpmak olduğunu farkettim. Pişman oldum:Pişman olduğumu itiraf ettim, pişman oldukça, hatalarımı küçük, anlaşılır ve bağışlanabilir parçalara bölebildiğimi gördüm. Hatırlamayı öğrendim: Hatırladıkça sevgilerimin karekökünü bulup,...
  4. Duygu Yetiş Resimleri

Duygu Yetiş Resimleri

Duygu Yetiş Resimleri istiyorum varsa bana Duygu Yetiş Resimlerinin linkini verin yada paylaşın kızlar

Sayfayı Paylaş