düzden ve tersten okunuşları aynı kelimeler....

sementha

Yeni Üye
Üye
düzden ve tersten okunuşları aynı kelimeler....
aynı kelimeler tersten ve düzden okunuşu aynı olan kelimeler tersten okunuşu olan isimler Düzden ve tersten okunuşları aynı olan cümleler

Adamla çene çalma da. Aç raporunu koy, okunur o parça.
Al Azmi, imzala.
Al kasada sakla.
Altan, attan atla.
Az al yahu bu haylaza.
At, sahibi gibi hasta.
Ey Edip, Adana’da pide ye.
İlaç iç Ali.
Kıza yazık.
Kim o komik?
Lale, Gül’ü gel al.
Pay ederek iki kerede yap.
Rıza, Haluk okula hazır.
O zaman al tak, katlanmaz o.
Para hazır ama Rıza harap.
Firar eder Arif.
alıntı...

ters ilişkide hamile kalma olasılığı varmı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yeni trend ters french ojeler Yeni trend ters french ojeler
Tırnaklar da yeni bir trend olarak nitelendirilen ters french ojeler, bayanların oldukça beğenisini kazanarak farklılık yaratmak isteyenlerin gözdesi oldu. French oje dendiği zaman akla gelen ilk şey tırnağın uç kısımlarının ince bir...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0
Dua ederken elleri ters çevirmek Dua ederken elleri ters çevirmek
Merhaba size saçma gelecek belki ama çok merak ediyorum. Bazı insanlar namazda dua ederken ellerini ters düz ediyor çeviriyor . Bunun bir anlamı varmı ?
Dini sorularınız ve cevapları 1
ters ilişki ilehamile kalma ihtimali varmı ters ilişki ilehamile kalma ihtimali varmı
Merhaba 2 gün önce erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik kendini çekti ve dışarı boşaldı ama ön tarafa biraz zevk suyu gelmiş olabilir ve benim normal beyaz akıntım oluyor adetim 7sinde olmuştu biz 24ünde ilişkiye girdik yani adetimede az...
Bilmedikleriniz 1
Ters ilişki sonrası hamile kalır mıyım Ters ilişki sonrası hamile kalır mıyım
Merhaba erkek arkadaşımla 4 gün önce ters ilişkiye girdik boşaldı ama peçeteyle sildik hamile kalma ihtimalim var mıdır
Bilmedikleriniz 3
ters ilişkide hamile kalma olasılığı varmı ters ilişkide hamile kalma olasılığı varmı
Selam iyi günler 9 gün önce erkek arkadaşımla ters ilişki yaşadım yani arkadan ve karnımın üzerine boşaldı iki gün sonra mide bulantısı ve bel kasık ağrıları akıntı olmaya başladı lütfen yardım edin hamile olabilirmiyim? :((
Bilmedikleriniz 8