Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

E vitamınlı DuDak KreMiNiZi YaPın!!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dudaklar yüzünüzdeki en hassas cilde sahip bölegedir . bu nedenle özellikle kısın dudaklarımızı iyi korumamız gerekmektedir.
    1 tatlı kasıgı balmumu
    3 damla e vitamini
    1 tatlı kasıgı hindistan cevizi yagı
    1 tatlı kasıgı vazelin
    1 tatlı kasıgı parafin
    1 corba kasıgı badem yagı

eritilmesi gereken malzemeleri farklı tencerede erittikten sonra, birbirine karıştırılır. malzeme 5 dk ısıtılır. bir kavanoz içerisine alınır. yagları da ilave ettikten sonra 1.5 saat beklenir. 1.5 saat sonunda krem kullanıma hazırdır. kullandıktan sonra buzdolabında muhafaza edili

2. -bernaa

-bernaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yemek tarifi gibi paylaşım için tşk :)

E vitamınlı DuDak KreMiNiZi YaPın!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uçuk kremi - Dudak bakımı

Uçuk kremi - Dudak bakımı

gebelikte dudakta uçuk hamilelikte uçuk kremi hamilelikte kremi kullanımı dudak dudakta ucuk Bazen sıkıntıdan korkudan yada heyecan gibi durumlarda dudağımız uçuklar bu bazen uzun süren bir görüntü teşkil eder buda haliyle insanın canını sıkar uçuklar için şimdi bazı önerilerde bulunmak istiyorum arkadaşlar bu önerilerle dudak bakımınızı da sağlayacaksınız Sağlıklı, pürüzsüz ve göz alıcı...
  2. Ev Yapımı Krem Peynir

Ev Yapımı Krem Peynir

krem peynir nasıl yapılır krem peynir yapımı evde yapımı krema evde krema Marketlerden hazır paket halinde aldığımız krem peyniri kendi mutfağınızda yapmak ister misiniz? Karşınızda ev yapımı krem peynir tarifi…:) Malzemeler, * 1 Litre süt * Yarım limonun suyu * 1 Paket süt kreması * Tuz Hazırlanışı, 1. Kapaklı bir kaba ılık sütü alıp içine limon suyunu ilave edin. 2. 2 saat...
  3. Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Eden Krem. Nbp Dermonox

Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Eden Krem. Nbp Dermonox

Arkadaşlar merhaba. Tüyleri temelli yok edem bir krem varmış. Adı Nbp Dermonox. Başka şehirde yaşayan lise arkadaşım kullanmış. Yüzündeki tüylerde hormon bozukluğu vardı. 1 Yıl lazer epilasyona gittiğini biliyorum. Şimdi hiç bir şey yok diyor. 7 ay olmuş kullanalı. Ve koltuk altındada kullanmış orda da yok olmuş. Bende almayı düşünüyorum. Aranızda başka kullanan veya bir başkasından duyan varmı?
  4. Doğal Dudak Kremi

Doğal Dudak Kremi

Doğal Dudak Kremi tarifi arıyorum:S Arkadaşlar dudaklarım çok kuru ve piyasadaki ürünleri çok denedim hiç etki etmedi acaba diyorum bu sefer doğal mı uygulasam.
  5. İşte size Doğal Dudak Kremi Tarifi

İşte size Doğal Dudak Kremi Tarifi

Doğal Dudak Kremi Tarifi Doğal Dudak Kremi Tavsiyesi Bu soğuk havalar cildinizi kuruttu ya peki cildinize göre daha hassas olan dudaklarınız ne alemde? Dudaklarınız artık soğuktan ve kuruluktan çatlak ve sağlıksız bir hal mi aldı? O halde size doğal bir dudak kremi tarifi sunuyoruz Melek'ler. Malzemeler 1 Çorba kaşığı vazelin 1 Çay kaşığı portakal yağı 1 çay kaşığı jojoba yağı 1 çay...

Sayfayı Paylaş