E youh yani böylede taşıma olur mu

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
E youh yani böylede taşıma olur mu
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Adetimden pıhtı şeklinde kan geldi buda nesi böyle ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hamilemiyim acaba adetim neden böyle düzensiz Hamilemiyim acaba adetim neden böyle düzensiz
Merhaba cok merak ettigim birşey var ve danışmak istiyorum yardim edin lutfen 11 nisanda adet olmam gerekiyodu hic şaşmazdı adet günüm son iki aydir cok garip ocak ayında olmuştum sonra kaynanamla kavga ettik baya sinir stres oldu subatta hic...
Soru-Cevap 1
KIZLAR ACİL BAKARMISINIZ... :/ nişan böyle birşeymi KIZLAR ACİL BAKARMISINIZ... :/ nişan böyle birşeymi
Merhaba 32 haftalık hamileyim (31+2) bir kız bir erkek bebeğe hamileyim rahim ağzı uzunluğum 1 hafta önce 12mm idi. bebeklerden biri 1300 biri 1700 gr . yürümek oturmak yatmak bu aylarda işkence ikiz anneleri bilir bacak arası çok ağrır. bugnde...
Bebek Bekleyen Anneler Forumu 16
Adete 2 gün kala birlikte oldum hamile olabilir miyim böyle bi ihtimal var mı Adete 2 gün kala birlikte oldum hamile olabilir miyim böyle bi ihtimal var mı
Adetime 2gun varken eşimle birlikte oldum acaba hamile kalma ihtimali varmı ??
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 0
Bu kayınvalideler ve eltiler hep mi böyle? Bu kayınvalideler ve eltiler hep mi böyle?
Melekler ben 2 yıllık evliyim çocuğum yok. İlk evlendiğim zaman eltimin eşi askerde olduğu için kayınvalidemlerle kalıyordu ve onun yüzünden eşimle çok kavga ettim sebebi ise eltimin sürekli xle biz iyiydik evlenince değişti işte söyle olmuştu...
Dert Köşesi 0
Adetimden pıhtı şeklinde kan geldi buda nesi böyle ? Adetimden pıhtı şeklinde kan geldi buda nesi böyle ?
Daha önce de bir soru sormuştum hamile miyim diye 2 gün önce test aldım bugünde regl oldum test negatif çıktı ama regl normaldi sadece stres yaptığım için 4 gün felan gecikti fakat tek bir sorun var kandan çok pıhtı geldi sizce kötü bir haber mi...
Bilmedikleriniz 1