1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Akel tuvallete kavga etti!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ebru akel ebru akel, ebru akel haberleri, ebru akel 2011 haberleri, ebru akel son haberler

Ekranların narin ve zarif kadının Ebru akel geçtiğimiz günlerde tuvalatte bir kavgaya karışmış. Çok şaşırdınız değil mi Melek'ler? Ben de şaşırdım çünkü Ebru çok zarif ama demek ki her zerafetinde bir bitişi varmış:D:D

Uzun lafın kısası Melek'ler, işte o haber!

Ebru Akel, Beyoğlu'ndaki Fitaş Sineması'nın tuvaletinde bir kavgaya karıştı

Kapısı açık olan tuvalete girmeye çalışan Akel, içerideki kadının kapıyı tekmelemesiyle şoke oldu.

Ebru Akel'e öfke saçan meçhul kadına ünlü oyuncu da tepki gösterince kavga büyüdü. Olayı, tuvaletteki diğer kadınlar yatıştırdı.

Ebru Akel tuvallete kavga etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Akel Evleniyor mu ?

Ebru Akel Evleniyor mu ?

ebru akel gelinlik Ne düğünü, evlenmiyorum Ebru Akel, ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirdi. Günaydın gazetesi yazarı ünlü yönetmen Abdullah Oğuz'la eveleneceği yönünde çıkan söylentilere açıklık getirmek amacıyla aradığı Ebru Akel'den bakın ne cevap almış.... Ebru evleniyor mu? Bakmayın siz kadınların, ne istediğini bilmiyormuş gibi...
  2. Ebru Akel özen istiyormuş

Ebru Akel özen istiyormuş

SANDVİÇİMİN YANINA ÇİÇEK DE İSTERİM SUNUCU VE OYUNCU EBRU AKEL ÖZEL HAYATIYLA İLGİLİ İLGİNÇ AÇIKLAMALAR YAPTI. Ebru Akel, 'Ben özen isteyen biriyim. Çünkü özen gösteririm. Bütün bunların karşılıklı özenle olduğuna inanıyorum. Özensiz hiçbir şey ortaya çıkmıyor. Onun için de özen gösterilen her şey daha güzel oluyor. Tek zorluğum bu! Bana bir sandviç getiriyorsa, yanına bir de ufak çiçek...
  3. Başarılı Oyuncular Kavga Etti

Başarılı Oyuncular Kavga Etti

Birbirine girdiler,Kavga ettiler,haberin tamamı burada Şimdilerde http://www.meleklermekani.com/tv-dizisi/185551-leyla-ile-mecnun-trt-1-a.html dizisinde Mecnun'u canlandıran Ali Atay ve Elveda Rumeli dizisi ile beğeni toplayan Ertan Saban'ın birbirine girdiği iddia ediliyor.Daha önceleri bu başarılı ve yakışıklı iki oyuncu birlikte kamera karşısına geçmişlerdi.Umarız ki bu haber gerçek...
  4. kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

arkadaşlar selamınaleyküm , derdimi anlatıyım : bir arkadaşımla kavga ettim , kabaca tabirle dövüldüm , dayak yedim. sonra aksam içim hiç rahat etmedim sabah gittim o arkadaşımla barıştım. herşey hallolmuştu ama ben her küçük şeyi kafama taktığım için hep düşündüm , hep düşündüm... aklıma sanki vuramadım diye içimde kaldı , içimde kin kaldı , içimde kaldı gibi düşünceler geliyor.sonra gidip...
  5. Ebru Akel Bebek Bekliyor !

Ebru Akel Bebek Bekliyor !

Bu konu; ebru akel bebek bekliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz yaz Ağustos ayında dünyaevine giren Ebru Akel bebek bekliyor. İş adamı Özer Sancak ile hayatını birleştiren Ebru Akel tam 3 aylık hamile. İşte bu mutlu haberin detayları... Bebek sahibi ünlüler kervanına Ebru Akel de katılıyor! atv dizisi 'Krem'de oynayan Akel'in üç aylık hamile olduğu...

Sayfayı Paylaş