Ebru Destan - Aman Boşver

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Ebru Destan - Aman Boşver
Kaç gün oldu nerdesin insan bir arar Yüzünü unuttum artık özledim seni On dakika bile olsa uğre bir ara
Aklımı yitirmeden son bir kez göreyim seni

Gün batımına yine kaldı Çayım soğudu zehir oldu senin yüzünden
Zaten evde de tek bir sigaram kaldı
Sabahın körüne kadar ne yapacağım ben
Aman boşver böyle gelmiş böyle gider
Elbet birgün geri döneceksin
Fal baktırdım inşallah tutarsa eğer

Üç vakte kadar benimle evleneceksin

Ebru Destan biyografi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ebru Destan Mete Oktay Ebru Destan Mete Oktay
ebru destan mete oktay, evliliği, evlendi, düğünü, inan inşaat, oktay ailesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Survivor'dan hemen sonra sürpriz bir şekilde evlenen Ebru Destan ve Mete Oktay'ı zor günler bekliyor...
Magazin 0
Ebru Destan kocasıyla Umre'ye gitti Ebru Destan kocasıyla Umre'ye gitti
ebru destan kocası ebru destanın kocası ebru destan, kocası, mete okay, umre ziyareti, umreye gitti, resimleri, haberleri burada arkadaşlar "Survivor"dan elendikten sonra nikah masasına oturan Ebru Destan, kocası Mete...
Magazin 1
Ebru Destan Evlendi! Ebru Destan Evlendi!
ebru destan evlendi ebru destan ve eşi mete okay inan resimleri kiminle evlendi mete okay inan fotoları ebru destan, survivor, 2011, evlendi, eşi kim, ile ilgili bilgiler burada melekler...
Magazin 3
Ebru Destan Survivor'u Anlattı Ebru Destan Survivor'u Anlattı
ebru destan survivor survivor, ünlüler-gönüllüler, ebru destan, elendi hakkında bilgiler [FONT=Palatino...
Magazin 1
Ebru Destan biyografi Ebru Destan biyografi
ebru destan biyografi ebru destan nereli doğum tarihi dogum tarihi doğum günü ebru destan biygorafi, kimdir, hayatı, hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda......
Kim Kimdir ? 0