gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Destan kocasıyla Umre'ye gitti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ebru destan kocası ebru destanın kocası ebru destan, kocası, mete okay, umre ziyareti, umreye gitti, resimleri, haberleri burada arkadaşlar

"Survivor"dan elendikten sonra nikah masasına oturan Ebru Destan, kocası Mete Okay'la Umre'ye gitti Melek'lerim.

Ebru Destan, galerici eşi Mete Okay İnan’la umreye gitti.

ESKİ manken Ebru Destan, geçtiğimiz ay evlendiği Etiler’deki Auto Mika adlı galerinin sahibi Mete Okay İnan ile birlikte umreye gitti. Eşiyle kutsal topraklarda 10 gün geçirecek olan Destan’ın arkadaşlarına “Huzur bulmak için umreye gidiyoruz. Dua edip oruç tutacağız. Evliliğimiz de harika, çok mutluyum. Artık medyada yer almak beni ilgilendirmiyor” dediği öğrenildi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    vay cok iyi bence imkanı inancı olan her ünlü gitmeli

Ebru Destan kocasıyla Umre'ye gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Su İçerim

Ebru Destan - Su İçerim

Artık korkularım yok inan bana Hazırım her türlü belaya unuttum gitti seni üzülür müyüm Hiç umrumda değil ki para Sakindir deseler de güvenme bana İnan herşeyi yapabilirim Kaç kez şans verilebilir ki bir insana İnan hakkından gelebilirim Yalanların yeminlerin ilgimi çekmiyor Düşünmem bir daha Bir daha asla yormam kalbimi Seni siler geçerim Hatırlamam üstüne bir su içerim Anladın mı daha bir...
  2. Ebru Destan - Pit10

Ebru Destan - Pit10

Kalbim boş değil, her an artık hoş gelir Çeki düzen verdim artık bu acıya son verip Hadi koş geri, hazır beni bulmuşken Adını haykırdım uzaklara, duydun sen Görmedin ama ben besledim sevgimi Çölleri aşıp buldum dendimi Sende aklım, geceleri bezginim Rüzgarı estirip, geleceği kestirdim Güzel günler bizi bekler gel bebek Vur dertlere, örnek olsun herkese Çıktın karşıma, döndürdün serseme Sensiz...
  3. Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

İçini bir açsam of kimbilir neler neler dökülür A canım benim senin o aşk dediğin duyanları güldürür Tamam kırıldım bu kez yanıldım Hepsi bundan ibaret Zaman tanıdım ikimize aşkım Bitti üzgünüm affet Sen anlattın da ben dinlemedim mi Olanı biteni görüp izlemedin mi Bunları benden beklemedin mi
  4. Ebru Destan - Aman Boşver

Ebru Destan - Aman Boşver

Kaç gün oldu nerdesin insan bir arar Yüzünü unuttum artık özledim seni On dakika bile olsa uğre bir ara Aklımı yitirmeden son bir kez göreyim seni Gün batımına yine kaldı Çayım soğudu zehir oldu senin yüzünden Zaten evde de tek bir sigaram kaldı Sabahın körüne kadar ne yapacağım ben Aman boşver böyle gelmiş böyle gider Elbet birgün geri döneceksin Fal baktırdım inşallah tutarsa eğer Üç vakte...
  5. Ebru destanın elbisesi patladı!!

Ebru destanın elbisesi patladı!!

EBRUN'UN ŞANSSIZ ANLARI EBRU DESTAN, KONUK OLDUĞU DİSCO KRALI PROGRAMINDA ELBİSESİNİNPATLADIĞINI VE KAMERAMANLARI UYARDIĞINI SÖYLEDİ. Okan Bayülgen'in sabah saatlerine kadar süren programı Disco Kralı'nın konuğu olmuştu. Program sırasında başına gelen bir olayı Ece Erken'in atv'deki 'Mavi Şeker' programında anlatan Ebru Destan, 'Ben o programda şarkı söylerken hiç arkamı dönmedim. Neden?...

Sayfayı Paylaş