1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Destan kocasıyla Umre'ye gitti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ebru destan kocası ebru destanın kocası ebru destan, kocası, mete okay, umre ziyareti, umreye gitti, resimleri, haberleri burada arkadaşlar

"Survivor"dan elendikten sonra nikah masasına oturan Ebru Destan, kocası Mete Okay'la Umre'ye gitti Melek'lerim.

Ebru Destan, galerici eşi Mete Okay İnan’la umreye gitti.

ESKİ manken Ebru Destan, geçtiğimiz ay evlendiği Etiler’deki Auto Mika adlı galerinin sahibi Mete Okay İnan ile birlikte umreye gitti. Eşiyle kutsal topraklarda 10 gün geçirecek olan Destan’ın arkadaşlarına “Huzur bulmak için umreye gidiyoruz. Dua edip oruç tutacağız. Evliliğimiz de harika, çok mutluyum. Artık medyada yer almak beni ilgilendirmiyor” dediği öğrenildi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    vay cok iyi bence imkanı inancı olan her ünlü gitmeli

Ebru Destan kocasıyla Umre'ye gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Su İçerim

Ebru Destan - Su İçerim

Artık korkularım yok inan bana Hazırım her türlü belaya unuttum gitti seni üzülür müyüm Hiç umrumda değil ki para Sakindir deseler de güvenme bana İnan herşeyi yapabilirim Kaç kez şans verilebilir ki bir insana İnan hakkından gelebilirim Yalanların yeminlerin ilgimi çekmiyor Düşünmem bir daha Bir daha asla yormam kalbimi Seni siler geçerim Hatırlamam üstüne bir su içerim Anladın mı daha bir...
  2. Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Ebru Destan - Sözümü Yemedim

Kabul etmesende yalancının birisin Bu kalpte artık yerin yok Bunu bilmelisin İşine geldiği gibi davranıp durdun Acemi yarim denizde değil karada boğuldun İşine geldiği gibi davranıp durdun Uçarı yarim denizde değil karada boğuldun [Nakarat] x 2 Senin için her gece eridim ama Ben seni sevdim seninim demedim Kötü günlerin henüz gelmedi daha Söz verip senin gibi sözümü yemedim
  3. Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

Ebru Destan - Hadi Görüşürüz

İçini bir açsam of kimbilir neler neler dökülür A canım benim senin o aşk dediğin duyanları güldürür Tamam kırıldım bu kez yanıldım Hepsi bundan ibaret Zaman tanıdım ikimize aşkım Bitti üzgünüm affet Sen anlattın da ben dinlemedim mi Olanı biteni görüp izlemedin mi Bunları benden beklemedin mi
  4. Ebru Destan - Çok Fena

Ebru Destan - Çok Fena

Bir bakışın yetti o an bittim ben Galiba aşk şarabından içtim ben Kendimden geçtim İyiki seni seçtim Kaşına, gözüne, lafına, sözüne hayran oldum ben Boyuna, posuna, huyuna, suyuna kurban oldum ben Aradığım herşey onda Tattım aşkı ben onunla Yaşıyorum doya doya çok fena ah çok fena Huzur buldum kollarında Canım feda yollarına Yaşıyoruz doya doya çok fena ah fena
  5. Ebru Destan Mete Oktay

Ebru Destan Mete Oktay

ebru destan mete oktay, evliliği, evlendi, düğünü, inan inşaat, oktay ailesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Survivor'dan hemen sonra sürpriz bir şekilde evlenen Ebru Destan ve Mete Oktay'ı zor günler bekliyor Melek'lerim. Mete Oktay, Ebru Destan ile evlendiği için, ailesi tarafından evlatlıktan ret ediliyor. Birçok önemli projeye imza atan İnanlar İnşaat'ın sahibi İnan Ailesi,...

Sayfayı Paylaş