1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Ebru Gündeş iddialı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş ebru gündeş sahne kıyafetleri konser kıyafetleri mayolu bikinili Sevgilisi ile bi ayrıldılar bi barıştılar haberlerinden sonra bu haberimizdende anlıyoruz ki arada bi aşk var.......

FOTOĞRAFI ÇEKENE 2 MİLYON DOLAR
    < Konu Resmi..>

EBRU GÜNDEŞ 8 AYDIR AŞK YAŞADIĞI AZERİ PETROLCÜ REZA ZARRAB'IN İLE BİR AY ÖNCE AYRILMIŞTI.

Çünkü Reza Zarrab'ın Bakü de yaşayan ailesi bu ilişkiye şidetle karşı çıkıyordu. Oüulları Reza'nın harcamaları yarıya indiren aile, 2 ay önce de ''Ayrılmazsan seni aile şirketlerinden çıkaracağız'' demişti. Reza Zarrab'ın, Ebru Gündeş'e satın aldığı mücevherleri de geri istemişlerdi. Ebru Gündeş baskı sonucu sevgilisini terketmişti.

Göcek'te aşk tatili
    Kız arkadaşlarıyla Göcek'te bir tekne tatili yapan Ebru Gündeş'i ayrıldığı sevgilisi Reza Zarrb 3 gün önce ziyaret etti. Sevgililer yeniden barıştı. Ebru Gündeş bu aşkı görüntülemek isteyen foto muhabirine de şöyşe meydan okudu: ''Eğer beni ve Reza'yı, Göcek sularında bulup da çekmeyi başarırsanız 2m milyon dolar vereceğiz. En iyisi bizi rahat bırakın!'' Ebru Gündeş geçen yılda ' Mayolu fotoğrafımı çekene 1 Milyon dolar veririm'' demişti

Son düzenleme: 28 Haziran 2009
  2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    BASINDA ÇIKAN HABERLERİ YALANLADI! < Konu Resmi..>

ÜNLÜ SANATÇI, "EBRU GÜNDEŞ BİR SÜRE ÖNCE AYRILIP YENİDEN BARIŞTIĞI AZERİ SEVGİLİSİ REZA ZARRB İLE GÖCEK'TE TATİL YAPTIĞI SIRADA GAZETECİLERE MEYDAN OKUYARAK, 'EĞER BENİ VE REZA'YI GÖCEK SULARINDA BULUP DA ÇEKMEYİ BAŞARIRSANIZ 2 MİLYON DOLAR VERECEĞİZ' DEDİ" ŞEKLİNDE BASINDA YER ALAN HABERLERİN GERÇEĞİ YANSITMADIĞINI İFADE ETTİ.
    Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, Antalya'da birbirinden güzel şarkılarıyla tatilcileri coşturdu. Siyah bir kıyafetle havai fişekler altında sahneye çıkan Gündeş, eski ve yeni albümündeki parçalarını seslendirdi. Türk hayranlarının yanı sıra Rus, Alman, İsrailli turistlere de seslenen Ebru Gündeş, sahne performansıyla dinleyicileri büyüledi. Ritim şovuyla nefes kesen sanatçı, sahneye çıkmadan önce düzenlediği basın toplantısında, Sibel Can'ın başarısıyla ilgili soruya, "Yeni albüm çıkarmış, çok güzel sesi var ve kendisi de güzel. Neden başarılı olmasın ki" şeklinde cevap verdi.

Ünlü sanatçı, "Ebru Gündeş bir süre önce ayrılıp yeniden barıştığı Azeri sevgilisi Reza Zarrb ile Göcek'te tatil yaptığı sırada gazetecilere meydan okuyarak, 'Eğer beni ve Reza'yı Göcek sularında bulup da çekmeyi başarırsanız 2 milyon dolar vereceğiz' dedi" şeklinde basında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Basın mensuplarının sorarak bu tür haberler yazması gerektiğini söyleyen Gündeş, "Benim bu tür kaygılarım yok. Her yerde güzel bikini ile gezebiliyorum. Bir gün bir hayranım benim bikinili fotoğrafımı çekip sizlere gönderebilir. Bu konuda çok rahatım" diye konuştu.

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    'MAYOLU POZ KAYGIM YOK!' < Konu Resmi..>

EBRU GÜNDEŞ, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE "TEKNEDE TATİL YAPIYORUM, BENİ MAYOLU ÇEKENE İKİ MİLYON DOLAR!" ŞEKLİNDEKİ İFADELERİN KENDİSİNE AİT OLMADIĞINI SÖYLEDİ.
    Ebru Gündeş meslektaşı Sibel Can ile birlikte dönüşümlü olarak çıktığı Antalya Sueno Otel'deki ilk konserini önceki akşam verdi.

Dört yıldır tatilcilere müzik ziyafeti çeken Ebru Gündeş'e iki saatlik konseri boyunca Ateş Dansçıları eşlik ederken, sanatçının Elie Saab imzalı kıyafeti göz kamaştırdı.

Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gündeş, geçtiğimiz günlerde "Göcek'te tatil yapıyorum. Beni mayolu çekene iki milyon dolar vererim" şeklindeki açıklamalara ateş püskürerek, "Bu açıklama bana ait değildir. Benim mayolu yakalanmamak gibi bir kaygım yoktur. Hele ki; bu ekonomik krizde bu tür rakamların yazılması çok yalnıştır. Eğer bu krizde muhabir arkadaşlar bu rakamları telaffuz ediyorsa, bence mayolu çekilmemde hiçbir sakınca yoktur. Bu haberlere gereken neyse yapılacaktır" diye konuştu.

SİBEL'LE ÖRNEĞİZ

Ebru Gündeş, aynı sahneyi paylaştığı Sibel Can'ın yeni albümünü çok beğendiğini ve tüm gün onun şarkılarını dinlediğini belirterek, "Sibel'le iyi bir diyaloğumuz var. Bence tüm sanat camiasına örnek olmalı. Artık kıskançlıklar bırakılmalı" dedi.

Ebru Gündeş iddialı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Dahası Var

Ebru Gündeş - Dahası Var

En uzun sarkisini söyledi hasret Gece bitmek bilmedi ooo Kalkip sana gelmek istedim ama Buna gücüm yetmedi Anilarda kaybolup gittin Uykularim zaten izinli Bu sevda bana acilari Cektirmeye yeminli Yarasi var yarasi var Bende bir ask belasi var Sevda demek yetmez buna Inan bana dahasi var...
  2. Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Sen benim içimde bir korkulu rüya Hergün sevip sardığım bir hülyasın Yokluk ateşten bir gömlek Sensizlik ölüm gibi Rüyam hülyam benim dünyamsın Kanımda canımda alın yazımda Bir sen varsın bir de ben şu dünyada Nazar deymesin sana Eller deymesin sana Sensizlik ölüm bana Seni benim gibi seven bulamazsın Tanrım bu rüyadan hiç uyandırmasın Ömrün vefası yok korkum aşkımdan çok Gönlüm sensiz...
  3. Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Bu kalbim durmadiysa bir daha durmaz Ayrilmayi ister gibi baktigin an Gözlerim dolmadiysa bir daha dolmaz Elveda canim deyip gittigin o an 2x Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x (nakarat 1x) Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x Dünya...
  4. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  5. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...

Sayfayı Paylaş