gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - İyi Günde Kötü Günde

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Senden bunu beklemezdim Sevginden şüphe etmezdim
    Ne oldu bize bir tanem
    Terkedip birden gitmezdin
    İyi günde kötü günde
    Senle birlikte
    Olmadım mı sevgilim
    Olmadım mı hiç
    Üzüntünde sevincinde
    Senle birlikte
    Olmadım mı sevgilim

Olmadım mı hiç Hayat sensiz yaşanmıyor
    Vefasızlık yakışmıyor
    Ne yaptım sana bir tanem
    Aklım bir türlü almıyor

Ebru Gündeş - İyi Günde Kötü Günde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gine

gine

Gine Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, Gine Bissau ile Sierra Leone arasında yer alır. Coğrafi konumu: 11 00 Kuzey enlemi, 10 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 245,857 km² Sınırları: toplam: 3,399 km sınır komşuları: Fildişi sahili 610 km, Gine Bissau 386 km, Liberya 563 km, Mali 858 km, Senegal 330 km, Sierra Leone 652 km Sahil...
  2. Ebru Yaşar - Yarın Sevgililer Günü

Ebru Yaşar - Yarın Sevgililer Günü

Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır bilmiyorum Gitsem ayrı dert kalsam ayrı dert Sensiz nasıl yaşanır Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Ayrılsak yanmaz mıyım?derbeder olmaz mıyım Yağmurlu akşamlarda camlarda kalmaz mıyım Benimde kalbim yaralı çok Yastığımda saçının teli yok Bende unutmadım gülüm son şarkımızı Sandallara...
  3. Ebru Gündeş-Beyaz

Ebru Gündeş-Beyaz

Usta yorumcu Ebru Gündeş'in beklenen albümü Beyaz 11 Şubat Cuma günü sevenleriyle buluşacak kızlar... Ebru Gündeş hayranlarının merakla beklediği albümün tanıtımına geçiyorum şimdi :tik: 1- Ebru Gündeş Ağlamayacağım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 2-Ebru Gündeş Vatan Söz: Ayla Çelik Müzik: Gökhan Tepe 3-Ebru Gündeş Ferman Söz & Müzik: Serdar Ortaç 4-Ebru Gündeş Beyaz Söz: Şebnem Sungur...
  4. İşte Meleklerim Ebru Şallıdan 5 Günde Zayıflatan Şurup Tarifi

İşte Meleklerim Ebru Şallıdan 5 Günde Zayıflatan Şurup Tarifi

5 Günde Zayıflatan Şurup Tarifi Ebru Şallıdan Zayıflatan Şurup Ebru Şallı'dan 5 günde zayıflatan şurup Ünlü manken Ebru Şallı, şimdide kendi formülü olan zayıflama şurubu ile gündeme geliyor. Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için bir içecek formülü geliştirdi. Detoks etkisi yapan içecek 5 günde etkisini gösteriyor.Herkesin evinde yapabileceği bu...
  5. Ebru Gündeş Mekan Kapattı

Ebru Gündeş Mekan Kapattı

ebru gündeş ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab, bir arkadaşlarının doğum günü için popüler eğlence mekanı Günay'ı kapattı. Gece boyunca eğlencenin devam ettiği partiye pek çok ünlü isim katıldı. İşte detaylar... Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti, önceki gece yakın bir arkadaşlarının doğum günü için özel bir yemek daveti verdi. Çift davet...

Sayfayı Paylaş