gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ebru Gündeş Popçu Bengü'nün Kaza Geçireceğiniı Hissetmiş !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş haberleri bengü haberleri

Sevgili melekler, bildiğiniz gibi geçtiğimiz gün pop müzik şarkıcısı Bengü trafik kazası geçirdi ve yaralandı. Bengü'nün korumasının öldüğü kazayı sevilen sanatçı Ebru Gündeş hissetmiş. Twitterda Demet Akalın'la aralarında geçen yazışmalara göre verilen Ebru Gündeş haberleri, haberin detayları şöyle...

Tem Otoyolunda dün sabah meydana gelen kazada ünlü popçu Bengü yaralanmış ve koruması Ümit Özer hayatını kaybetmişti.

Demet Akalın, kazanın ardından Twitter’ına “Ebru Gündeş’le aynı uçaktaydık. Dönüşte ‘Uyanınca kötü bir şey duyacağız’ dedi! 6. hissine ne diyeyim Ebru ya” diye yazdı. Bengü’yü hastanede ziyaret eden Akalın, ünlü şarkıcının korumasının öldüğünü bilmediğini de açıkladı: “Bengü’yü iyi gördüm ameliyat çıkışında. Azıcık güldürdüm onu. Allah korumuş. Korumasını bilmiyor, girenler tembihli. Allah rahmet eylesin.”

2. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
Ebru Gündeş Popçu Bengü'nün Kaza Geçireceğiniı Hissetmiş ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş iddialı

Ebru Gündeş iddialı

ebru gündeş ebru gündeş sahne kıyafetleri konser kıyafetleri mayolu bikinili Sevgilisi ile bi ayrıldılar bi barıştılar haberlerinden sonra bu haberimizdende anlıyoruz ki arada bi aşk var....... FOTOĞRAFI ÇEKENE 2 MİLYON DOLAR EBRU GÜNDEŞ 8 AYDIR AŞK YAŞADIĞI AZERİ PETROLCÜ REZA ZARRAB'IN İLE BİR AY ÖNCE AYRILMIŞTI. Çünkü Reza Zarrab'ın Bakü de yaşayan ailesi bu ilişkiye şidetle karşı...
  2. Popçu alex, motorsikletiyle kaza geçirdi

Popçu alex, motorsikletiyle kaza geçirdi

Yakışıklı Popçuya geçmiş olsun diyip haberimize geçiyoruz :) Alex, dedesi Aram Osetyan’ın rahatsızlandığını duyunca Balıklı Rum Hastanesi’ne gitmek üzere motosikletine atladı. Ancak genç sanatçı, yağış yüzünden yolun kayganlaştığını fark etmedi ve kaza geçirdi. Kazanın ardından hastaneye giden Alex, kontrolden geçirildi ve sıyrıkları tedavi edildi.
  3. Ebru Gündeş- Ağlamayacağım (2011)

Ebru Gündeş- Ağlamayacağım (2011)

ebru gündeş 2011 ebru gündeş ağlamayacağm 2011 şarkı isimleri albüm şarkı isimleri şarkıları Git istersen bana ne, bunlar artık bahane Seninle her şey şahane olabilirdi Bir sorsana kalbine sevgi çok bol dese de Aynısından bir tane bulabildi mi? Bu yalan aşk oyununda doktorların yorumuyla Ben gözyaşı sorunuma son verdim Ağlamayacağım, ağlamayacağım Beklediğin bu, bunu yapmayacağım...
  4. Ebru Gündeş-Beyaz

Ebru Gündeş-Beyaz

Usta yorumcu Ebru Gündeş'in beklenen albümü Beyaz 11 Şubat Cuma günü sevenleriyle buluşacak kızlar... Ebru Gündeş hayranlarının merakla beklediği albümün tanıtımına geçiyorum şimdi :tik: 1- Ebru Gündeş Ağlamayacağım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 2-Ebru Gündeş Vatan Söz: Ayla Çelik Müzik: Gökhan Tepe 3-Ebru Gündeş Ferman Söz & Müzik: Serdar Ortaç 4-Ebru Gündeş Beyaz Söz: Şebnem Sungur...
  5. Ebru Gündeş Mekan Kapattı

Ebru Gündeş Mekan Kapattı

ebru gündeş ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab, bir arkadaşlarının doğum günü için popüler eğlence mekanı Günay'ı kapattı. Gece boyunca eğlencenin devam ettiği partiye pek çok ünlü isim katıldı. İşte detaylar... Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti, önceki gece yakın bir arkadaşlarının doğum günü için özel bir yemek daveti verdi. Çift davet...

Sayfayı Paylaş