1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ebru Gündeş Popçu Bengü'nün Kaza Geçireceğiniı Hissetmiş !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş haberleri bengü haberleri

Sevgili melekler, bildiğiniz gibi geçtiğimiz gün pop müzik şarkıcısı Bengü trafik kazası geçirdi ve yaralandı. Bengü'nün korumasının öldüğü kazayı sevilen sanatçı Ebru Gündeş hissetmiş. Twitterda Demet Akalın'la aralarında geçen yazışmalara göre verilen Ebru Gündeş haberleri, haberin detayları şöyle...

Tem Otoyolunda dün sabah meydana gelen kazada ünlü popçu Bengü yaralanmış ve koruması Ümit Özer hayatını kaybetmişti.

Demet Akalın, kazanın ardından Twitter’ına “Ebru Gündeş’le aynı uçaktaydık. Dönüşte ‘Uyanınca kötü bir şey duyacağız’ dedi! 6. hissine ne diyeyim Ebru ya” diye yazdı. Bengü’yü hastanede ziyaret eden Akalın, ünlü şarkıcının korumasının öldüğünü bilmediğini de açıkladı: “Bengü’yü iyi gördüm ameliyat çıkışında. Azıcık güldürdüm onu. Allah korumuş. Korumasını bilmiyor, girenler tembihli. Allah rahmet eylesin.”

2. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28
Ebru Gündeş Popçu Bengü'nün Kaza Geçireceğiniı Hissetmiş ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Bu kalbim durmadiysa bir daha durmaz Ayrilmayi ister gibi baktigin an Gözlerim dolmadiysa bir daha dolmaz Elveda canim deyip gittigin o an 2x Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x (nakarat 1x) Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x Dünya...
  2. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  3. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...
  4. Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Gittin, boynumu büktüm Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm Bilemezsin... Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola döndüm Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin... Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık, Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş... Elinde tuttuğun karar, bense sanık. Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık. Biraz kızıl, biraz mavi Yalnızlığın asil...
  5. Popçu alex, motorsikletiyle kaza geçirdi

Popçu alex, motorsikletiyle kaza geçirdi

Yakışıklı Popçuya geçmiş olsun diyip haberimize geçiyoruz :) Alex, dedesi Aram Osetyan’ın rahatsızlandığını duyunca Balıklı Rum Hastanesi’ne gitmek üzere motosikletine atladı. Ancak genç sanatçı, yağış yüzünden yolun kayganlaştığını fark etmedi ve kaza geçirdi. Kazanın ardından hastaneye giden Alex, kontrolden geçirildi ve sıyrıkları tedavi edildi.

Sayfayı Paylaş