1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Ebru Gündeş Rock Albümü Çıkartacak!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş ebru gündeş haberleri

Sevgili melekler, Türk müziğinin ünlü ve güçlü seslerinden Ebru Gündeş yakında rock albümü çıkaracağını söyledi. Geçtiğimiz günlerde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde bir konser veren Gündeş, 'Yalan' ve 'Senin Olmaya Geldim' adlı arabesk şarkıları rock tarzında seslendiren Gündeş, sonbaharda çıkaracağı albümün ardından, bir de rock albümü yapacak. Yeniliği çok sevdiğini belirten Gündeş, "Pop albümü yaptık. Rock ve türkü albümü niye olmasın? Onları da yapacağım" dedi.

< Konu Resmi..>

Ebru Gündeş Rock Albümü Çıkartacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Bu kalbim durmadiysa bir daha durmaz Ayrilmayi ister gibi baktigin an Gözlerim dolmadiysa bir daha dolmaz Elveda canim deyip gittigin o an 2x Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x (nakarat 1x) Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x Dünya...
  2. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  3. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...
  4. Ebru Gündeş Yeni Albümü Evet

Ebru Gündeş Yeni Albümü Evet

ebru gündeş son albüm ebru gündeş gundes gundeş gündes Dinle, dinlet bu albümü melek gerçektende dinlediğimiz kadarı ile harika ötesi bir albüm. Ebru Gündeş - “Evet” Yeni Albüm Ebru Gündeş “Evet” isimli yeni albümüyle 8 Ekim’de müzik marketlerde. Emre Müzik etiketiyle sunulacak albümde toplam 10 şarkı yer alıyor. Orhan Gencebay’ın “Dünya Dönüyor” ve Sezen Aksu’nun “Tükeneceğiz” isimli...
  5. Aşkın Nur Yengi Albüm Çıkartacak

Aşkın Nur Yengi Albüm Çıkartacak

aşkın nur yengi kaç yaşında aşkın nur yengi kaç yaşında anne oldu ünlü şarkıcılarımızdan Aşkın Nur Yengi yeni albümü ve gündelik yaşamı ile ilegili neler söyledi...... 'KISKANÇLIK BENDE BAKİ!' YENİ ALBÜMÜ İÇİN KISA SÜRE ÖNCE STÜDYOYA GİREN AŞKIN NUR YENGİ, SENİNLE DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA KISKANÇLIĞINDAN SÖZ ETTİ... Ünlü şarkıcı, 'Kıskançlığım her zaman baki. Çünkü kadın her zaman...

Sayfayı Paylaş