Etiketler:
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Seviyorum

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Seni benden almaya seninde gücün yetmez Şu yaralı kalbime benimde sözüm geçmez
    Anlamasanda beni, dinlemesende olur
    Başkasını sevemem, saçmalama neolur

Anılar kilitlimi sana
    Resimler deli gibi bana
    Allahım da şahit buna

Gel içimden seni alsana Kolaysa sen unutsana
    Yazıklar olsun bana

Seviyorum seni çok!

Ebru Gündeş - Seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Dahası Var

Ebru Gündeş - Dahası Var

En uzun sarkisini söyledi hasret Gece bitmek bilmedi ooo Kalkip sana gelmek istedim ama Buna gücüm yetmedi Anilarda kaybolup gittin Uykularim zaten izinli Bu sevda bana acilari Cektirmeye yeminli Yarasi var yarasi var Bende bir ask belasi var Sevda demek yetmez buna Inan bana dahasi var...
  2. Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Sen benim içimde bir korkulu rüya Hergün sevip sardığım bir hülyasın Yokluk ateşten bir gömlek Sensizlik ölüm gibi Rüyam hülyam benim dünyamsın Kanımda canımda alın yazımda Bir sen varsın bir de ben şu dünyada Nazar deymesin sana Eller deymesin sana Sensizlik ölüm bana Seni benim gibi seven bulamazsın Tanrım bu rüyadan hiç uyandırmasın Ömrün vefası yok korkum aşkımdan çok Gönlüm sensiz...
  3. Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Ebru Gündeş - Arayı Soğutmayalım

Bu kalbim durmadiysa bir daha durmaz Ayrilmayi ister gibi baktigin an Gözlerim dolmadiysa bir daha dolmaz Elveda canim deyip gittigin o an 2x Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x (nakarat 1x) Dünya dar gelirdi bize Nazar degdi sevgimize Bunu zaman cözer belki askim Gercegi unutmayalim Arayi sogutmayalim 2x Dünya...
  4. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  5. Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Ebru Gündeş - Akıllı Ol

Bu aralar sanki sana bir haller oldu Tavırların çok değişti Bilmediğim bir şey mi var Aklında ayrılık varsa Bir ömür sevsemde yetmez seni sevmeye Kolay mı benden kurtulmak Bilmediğim bir şey mi var Sevgimin bittiği yerde nefretim başlar Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah kapına dayanırım Akıllı ol senin aklını alırım Benim olmazsan vallah dediğimi yaparım...

Sayfayı Paylaş