gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

ebru gündeş yalan

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ebru gündeş kırık dökük bir sal gibi Yalnızlık kolay değil anladım
    Yüreğim yangınlarda geri dön
    Tükendi bitti artık bedenim
    Ayrılık ölümden daha zor
    Tükendi bitti artık bedenim
    Ayrılık ölümden daha zor

Kırık dökük bir sal gibi battım ha batacağım
    Mahşer günü günahına inan kefil olacağım
    Dönmeyeceksen söyle ateşinle yanacağım

Yandığım ateşlerde sevdan gibi yalan yalan Dönmeyeceksen söyle ateşinle yanacağım
    Yandığım ateşlerde sevdan gibi yalan yalan

yalan yalan yalan yalan yalan yalan
    sevdan aşkın yalan yalan
    yalan yalan yalan yalan yalan yalan
    sevdan aşkın yalan yalan

Kırık dökük bir sal gibi battım ha batacağım
    Mahşer günü günahına inan kefil olacağım

Yalan yalan yalan yalan yalan yalan
    Sevdan aşkın yalan yalan
    Sevdan aşkın yalan yalan

Sevdan aşkın yalan yalan
    Sevdan aşkın yalan yalan

ebru gündeş yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Yalan Yalan

Ebru Yaşar - Yalan Yalan

ebru yaşar kime inanayım ebru yaşar yalan dolan kime inanayım ben yalan yalanlarla dolu bana getirin (2)kime inanayım ben kime kime kime güveneyim kıyamam kalbime sevdim o kadar ne oldu sanki bulamadım kendim gibisini kendime yorulduuum (2)yalan yalan yalanlarla dolu yalan dolan sevdanın yolu bu aşkı kim icat ettiyse bana getirin bana getirin onu yalan yalan yalanlarla dolu yalan...
  2. Ebru Gündeş - Seni Sevmediğim Yalan

Ebru Gündeş - Seni Sevmediğim Yalan

ebru gündeş sen yoksan herşey eksik ebru gündeş sen varsan herşey tamam yoksan eksik Yalan yalan yalan Seni sevmediğim yalan Kızgın bir anımda söyledim yalan Seni sevmediğim yalan(2) Sen yoksan herşey eksik Sen varsan herşey tamam(2) Neyim varsa alıp götürsünler benden Paylaşmaya hazırım inan inan Yalnız seni paylaşamam Yalan yalan yalan Seni sevmediğim yalan Kızgın bir anımda...
  3. Ebru Gündeş- Ağlamayacağım (2011)

Ebru Gündeş- Ağlamayacağım (2011)

ebru gündeş 2011 ebru gündeş ağlamayacağm 2011 şarkı isimleri albüm şarkı isimleri şarkıları Git istersen bana ne, bunlar artık bahane Seninle her şey şahane olabilirdi Bir sorsana kalbine sevgi çok bol dese de Aynısından bir tane bulabildi mi? Bu yalan aşk oyununda doktorların yorumuyla Ben gözyaşı sorunuma son verdim Ağlamayacağım, ağlamayacağım Beklediğin bu, bunu yapmayacağım...
  4. Ebru Gündeş-Beyaz

Ebru Gündeş-Beyaz

Usta yorumcu Ebru Gündeş'in beklenen albümü Beyaz 11 Şubat Cuma günü sevenleriyle buluşacak kızlar... Ebru Gündeş hayranlarının merakla beklediği albümün tanıtımına geçiyorum şimdi :tik: 1- Ebru Gündeş Ağlamayacağım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 2-Ebru Gündeş Vatan Söz: Ayla Çelik Müzik: Gökhan Tepe 3-Ebru Gündeş Ferman Söz & Müzik: Serdar Ortaç 4-Ebru Gündeş Beyaz Söz: Şebnem Sungur...
  5. Ebru Gündeş Mekan Kapattı

Ebru Gündeş Mekan Kapattı

ebru gündeş ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab, bir arkadaşlarının doğum günü için popüler eğlence mekanı Günay'ı kapattı. Gece boyunca eğlencenin devam ettiği partiye pek çok ünlü isim katıldı. İşte detaylar... Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti, önceki gece yakın bir arkadaşlarının doğum günü için özel bir yemek daveti verdi. Çift davet...

Sayfayı Paylaş