1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Yaşar - Seni Anan Benim İçin Doğurmuş

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ebru yaşar aşka yardan başka ebru yaşar aşkın ateşine dağlar dayanmaz Aşkın ateşine dağlar dayanmaz
    Aşkı bilmeyenler gönülden yanmaz
    Aşk bir hastalıktır tabip anlamaz
    Aşka yardan başka
    Bana senden başka çare bulunmaz

Seni anan benim için doğurmuş canım
    Hamurunu benim için yoğurmuş canım

Geçen ömür geçip gitsin ne çıkar
    Aşk olmazsa insan hayattan bıkar
    Aşk insanı can evinden yakalar
    Aşka yardan başka

Aşkın ateşine dağlar dayanmaz
    Aşkı bilmeyenler gönülden yanmaz
    Aşk bir hastalıktır tabip anlamaz
    Aşka yardan başka

Geçen ömür geçip gitsin ne çıkar
    Aşk olmazsa insan hayattan bıkar
    Aşk insanı can evinden yakalar
    Aşka yardan başka

Ebru Yaşar - Seni Anan Benim İçin Doğurmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Helalim

Ebru Yaşar - Helalim

Buralarda ben sensiz agliyorum diyorsun Bu günlerde bitecek aglama ne olursun 2x [Nakarat] Helalim bekleyecegim Seni hep sevecegim Bir ömür boyu sana Namusum diyecegim helalilim bekleyeceğim seni sep hep seveceğim seninle doğmuşum ben seninle öleceğim Yigit dönmez sözünden, ölürüm yar yüzünden Sen aklima gelince kan dökülür gözümden [Nakarat]
  2. Ebru Yaşar - Gel Neredeysen

Ebru Yaşar - Gel Neredeysen

yerimde olmak istemezdin düsün nasil üzüldügümü icim kan agliyorken herkeze güclü gibi göründügümü yerimde olmak istemezdin düsün nasil üzüldügümü icim kan agliyorken herkeze mutlu gibi göründügümü ben aglarken sen mutlu olabilecek misin uyuyabilecekmisin ellerin koynunda hicbir ser yok hicbir iz yok bizden unutabilecek misin gercekten gel neredeysen gel yapamiyorum gel aynada kendime...
  3. Ebru Yaşar - Değmez

Ebru Yaşar - Değmez

ebru yaşar değmez Sahte aşklar fayda etmez Ah derdin bitmez Hasretinle yaşanmıyor Deli gönlüm bilmez Her gün dünden beter oldum Aşkınla sararıpta soldum Son kez döneceksin sandım Yollara daldım Değmez değmez gönlüm Sahte aşklara değmez Sevmez sevmez gönlüm Bir daha sevmez
  4. Ebru Yaşar - Bugün Beni Aramadın

Ebru Yaşar - Bugün Beni Aramadın

Bu gün beni unut yarın geçmişini Ne kalır geriye söyle aşkın bittimi Hep dertlerin bana sevgiler sana Az verdin çok aldın aşkı harca kana kana Bu gün beni aramadın yaralarımı saramadın Çok vaatler verdin ama derde derman olamadın
  5. ebru yaşar

ebru yaşar

Ebru Yaşar'ın merakla beklenen yeni albümü "SEVİYORUM SENİ" Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. 2 yıl aradan sonra müzik severlerle buluşmak için gün sayan Ebru Yaşar hem yeni şarkıları hem de yeni imajı ile sürprizlerle dolu bir albüm hazırladı. Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x595...

Sayfayı Paylaş