Eda Erol ve Alişan neden ayrıldı?

Eda Erol ve Alişan neden ayrıldı?
eda erol ve alişan ayrıldımı, alişanla eda erol neden ayrıldı, eda erol ve alişan evlendimi bilgilerini içeren konumuz sizlerle...

Atv ekranlarının izdivaç programlarının sunucusu Esra Erol'un kızkardeşi Eda Erol bir süredir nişanlı olduğu ünlü sanatçı Alişan ile yakın bir zaman da düğün yapmak üzere hazırlıklar içindeydi.

Eda Erol ve Alişan birlikteliği düğüne beş kala ne yazık ki bitti...

Kasım ayın da evlilik planları yapan çift, magazin dünyasını şok eden bir açıklama yaparak yollarını ayırdı.

yu6i8678m7i87.jpg


Bu açıklamadan hemen sonra Eda Erol'un kızkardeşi Bihter Erol, instagram üzerinden bir açıklama yaparak ablasının instagram hesabının hacklendiğini duyurdu. Bunun ardından Alişan ve Eda Erol sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkardılar.

Şimdi gözler bu ünlü çifte çevrildi. Yılın magazin bombası olarak kabul edilen bu olay şok etkisi yaratırken şu ana kadar her iki taraftan da başka bir açıklama gelmedi..
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Allah bilir neden ayrılmışlardır :) Çıkıpta ortalığa şundan şundan demezler ama ne bilim yeni biri başka bir kadın ya da erkek var ise zaten saklayamazlar çok yakında magazin programları bangır bangır bağırarak anlatırlar mrk etmeyin biraz beklemek gerekiyor. Yakın çevrelerine söylerler onlarda çıtlatırlar mrk etmeyin :D:D
 
Üst