Efektif doz ne demektir?

M

Misafir

Forum Okuru
Efektif doz ne demektir?
efektif doz Efektif doz ne demektir?
Dokuya zarar vermeyecek ancak kıl kökünde maksimum tahribat yapacak olan kişiye ve uygulama yapılacak bölgeye uygun enerji değerleridir. LightSheer'da ışının jul cinsinden büyüklüğü (5j - 60j); milisaniye cinsinden gönderilme sıklığı ve gönderilme süresi ayarlanabilmektedir.

Uygulama uygun dozdan düşük değerlerle yapılırsa ne olur? Kıl kökleri düşük dozdan kısmen etkilenmekte ve bu doz kıl folikülünü kalıcı bir biçimde tahrip etmek yerine zayıflamasını sağlamaktadır. Bu durumda tüyler bir sonra incelerek çıkmaya devam etmektedir. Tüyler inceldiğinde ise kalıcı ve kesin tedavi şansı giderek zorlaşmaktadır.
Daha yüksek değerlerle yapılırsa ne olur?
Yüksek doz ciltte yanıklar ve lekelenmeler oluşmaktadır. Bu nedenle kişiye özel dozlarla çalışmak işlemin güvenli yapılması ve tedavinin kısa sürede tamamlanması açısından önemlidir.

Efektif hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Mmr Aşısı Kaç Doz Yapılır Mmr Aşısı Kaç Doz Yapılır
Mmr Aşısı Kaç Doz Yapılır
Merhaba hanımlar size sorum olacak acaba Mmr Aşısı Kaç Doz Yapılır
Soru-Cevap 1
Hepatit A Aşısı Dozu Ne Kadar Hepatit A Aşısı Dozu Ne Kadar
Hepatit A Aşısı Dozu Hepatit A Aşısı Dozu Ne Kadar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Hepatit A Aşısı hakkında merak ettiğiniz bir konu olan Hepatit A Aşısı dozu ne kadar olmalı sorusunun yanıtını veriyoruz...
Hastalıklar ve Tedavileri 0
Hepatit A Aşısı Dozu Hepatit A Aşısı Dozu
Hepatit A Aşısı Dozu hakkında bana acil tarafından bilgi yazarmısınız kızlar lütfen bekliyorum sizi
Soru-Cevap 1
Yüksek Dozda Yalnızlık Aldım Bu Gece ... Yüksek Dozda Yalnızlık Aldım Bu Gece ...
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 0
Efektif Efektif
Efektif: Kaydi forma dönüşmemiş, ekonomik birimlerin fiilen banknot ve bozuk para olarak ellerinde tuttukları parayı ifade etmek için kullanılan bir terimdir.
DEFG Melek Sözlük 0