1. Misafir

Misafir Forum Okuru

efsane köpek balıkları msnenizde olsun istermisiniz

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

efsane köpek balıkları msnenizde olsun istermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Köpek Balıkları...

Köpek Balıkları...

köpek balığı nerede yaşar köpek balığı nerde yaşar balıkları nerede balina köpekbalıkları Denizlerin kralı: Köpekbalıkları Bu avcı yaratıklar çocuklar gibi yetişkinleri de büyülemektedir. Köpekbalıkları gezegenimiz üzerinde en kuvvetli çeneye sahip canlılardır. Diğer hayvanlardan farklı olarak hem üst hem de alt çenelerini hareket ettirebilmektedirler. Köpek balığı önce alt çenesiyle...
  2. Sizin de yavru köpek balığınız var mı?Olsun!

Sizin de yavru köpek balığınız var mı?Olsun!

. Karanlıkta yürüyorken duvara çarpıp sarsıldığınız ve kendinize geldiğiniz bir an oldu mu? Büyük acılar yaşadıktan sonra "bir daha böyle şeyler yapmayacağım" deyip kendinize katı kurallar koyduğunuz oldu mu? Birlikte olduğunuz insanın size davranış şeklini önemsemeden onu sevmeye devam ettiğiniz oldu mu? Çalıştığınız yerde mutlu olmadığınız halde orada kaldığınız oldu mu? İnsan...
  3. Resim küpünüz olsun istermisiniz?

Resim küpünüz olsun istermisiniz?

Çok hoş bir dekor objesi olmuş.Ben şahsen çok beğendim arkadaşlar.Her açıdan değişik resim görme olasılığı var.Düşünsenize önden bakınca çocuklarınızın,sağ yandan bakınca eşiniz,sol yandan bakıncada kendi resminizi görmeniz çok güzel.Görünüm bakımındanda çok güzel olmuş.Bakalım siz ne diyeceksiniz?
  4. Köpekler balık yer mi ?

Köpekler balık yer mi ?

Benim bir köpeğim var ona balık vermek istiyorum. Acaba köpekler balık yiyebilir mi köpeği olanlar cevaplarsa sevinirim.
  5. Köpeğe Balık Verilir mi?

Köpeğe Balık Verilir mi?

köpeklerin beslenmesi, ne yerler, balık yerler mi, balık verilir mi, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Köpek besleyen meleklerimizin merak ettikleri bir konuyu burada izah etmek istiyoruz melekler :) Konu köpeklerin balık yiyip yiyemeyeceğiyle ilgili.Hiç düşündünüz mü?..Anlatalım; Köpeklere balık verilebilir ancak kızartma mideleri için sakıncalı olabilir,balığı çiğ vermeniz...

Sayfayı Paylaş