1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Efsun - Duy sesimi

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Duy sesimi Söyleyemem ben derdimi
    Duy sesimi
    Söyleyemem ben

Sesim yok duyamazsın
    Çok uzaktayım çok

Ben güneşin

Doğduğu taraftayım Ben güneşin
    Doğduğu taraftayım

Oradayım, oradayım, oradayım

Çok uzaktayım
    Bilsen çok yanıbaşındayım

Elimde bez masandayım
    Tarlada topraktayım
    Bir an olsun bakmadığın, unuttuğun taraftayım

Duy sesimi
    Söyleyemem ben derdimi
    Duy sesimi
    Söyleyemem ben

Efsun - Duy sesimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efsun-efsuncu

Efsun-efsuncu

Rüyada bir kimse kendisinin hasta üzerine efsun ettigini görmesi agn ve hastaliklardan kurtulmaya, üzüntü ve kederin gitmesine isarettir. Sünnetin ve Kur'an'in disinda bir seyle efsun etmesi ise yalanciliga ve riyaya isarettir. Bir kimse efsun ettigini veya kendisine efsun ettirdigini görse, batil seye isarettir. Eger yapilan efsunda "Bismillahirrahmanirrahîm", yahut Kur'an'dan bir...
  2. Efsun - Tohum

Efsun - Tohum

Bir tohum olarak Düştüm dünyaya Rüzgar savurdu çeşit çeşit Beni rüyaya Hiç hazır değilken Düştüm sevdaya Sevdan savurdu çeşit çeşit Beni belaya
  3. Efsun - Sorma

Efsun - Sorma

Gülümse haydi şimdi Yoruldum anlamaktan Üzülme haydi şimdi Yoruldum anlatmaktan Kifayetsiz aşkların Ölesiye düşlerin Yaşanacak günlerin En güzeli hangisi Sorma Ruhumda yücelttiğim Dirilip kaybettiğim Sevgimle incelttiğim Terkedip de gittiğim Kifayetsiz aşkların Ölesiye düşlerin Yaşanacak günlerin En güzeli hangisi Sorma
  4. Efsun - Kördüğüm

Efsun - Kördüğüm

Gün uyanırken Gördüğü rüyadan Ayrılıp gittin Sessiz sakin buralardan Denize daldı Gözlerim arkandan Bir kez aldandım Bir daha yapmam yar Kördüğüm oldum Bir daha yapmam yar Kördüğüm oldum Durulur sandım Bulanık sular bir anda Elimden kaçtın Ahhh kurtuldun sanma Geriye kaldı Sözlerin arkandan Son kez aldandım Bir daha yapmam yar Kördüğüm oldum Bir daha yapmam yar Nerden geldim Bu hale Bazen...
  5. Efsun

Efsun

Efsun ALBÜM ÇIKALI UZUN BİR SÜRE OLDU. DUYDUĞUMUZA GÖRE YENİ ALBÜMÜN ÇALIŞMALARINA DA BAŞLAMIŞSINIZ. ŞİMDİ “DUY SESİMİ”NİN 3. KLİBİNİNİN HAZIRLIĞINDASINIZ. HANGİ PARÇAYI TERCİH ETTİNİZ YENİ VİDEO İÇİN ? Gülay : “Duy Sesimi” adlı albümün 3. video klibini “Sorma” isimli parçamız için hazırladık. Bu şarkı albümde yer alan düşük tempolu ve biraz da dramatik bir şarkı. Aslında...

Sayfayı Paylaş