Etiketler:
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.108
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  egzersiz şart

  Konu, 'Sağlık Egzersiz' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  [​IMG] İlle de egzersiz Artık yazın son demlerini yaşıyoruz. Eylül ayı tatil için harika bir mevsim.
  Temmuz ve ağustos sıcağından hiçbir yerde kurtulmak mümkün olmuyordu ama eylül farklıdır. Denizin ve yaz gecelerinin tadına varmak için, bence en güzel dönemdir. Hava nispeten yumuşar, geceleri tatlı bir serinlik başlar ama deniz, hala sıcak ve sakindir. Ancak fazla kilolarını bir türlü verememiş olanlar, yaz mevsiminin sonunda mayo ve bikini giyebilmek için ne yapacaklarını bilemiyorlar. Bu gruba girenlerin bu günlerde hiç olmazsa birkaç ‘kilocuk’ vermek için eczanelere gidip ilaç aradıklarını öğreniyoruz!
  Sağlıklı zayıflayın
  İşte bu tablo her yaz ve yaz sonu tekrarlanır. Ne yazık ki bazı insanlar alışkanlıklarını değiştirmeden kilo vermenin kolay yollarını ararlar. Örneğin, her yediklerini kusmak için çaba gösterirler. Kimileri ishal olmaktan medet umar. Bazıları ise zayıflama ilaçlarını rastgele kullanırlar. Bunların hiçbirini onaylamak mümkün değildir.
  Bulumia Nervosa
  Özellikle gençler, canlarının istediği her şeyi yedikten sonra kusarak yediklerinin yağa dönüşmesine engel olmaya çalışırlar. Bu alışkanlık sindirim sistemini mahveder. Sonunda Bulumia adı verilen son derece tehlikeli, ölümcül bir hastalığa dönüşür.
  İshal ile kilo vermeyin
  Aktarlarda satılan ot karışımları ve eczanelerden reçetesiz olarak alınabilen, müshil etkisi olan ilaçlarla kilo vermeye çalışmak çok sakıncalıdır. Bu yöntem hem sindirim sistemini bozar hem de vücudun susuz kalmasına ve bağırsaklarda emilen gıdaları alamamasına sebep olur.
  Doğrusunu isterseniz, günde birkaç hap alarak veya belli bazı sıvıları içerek zayıflamak çok hoş bir hayaldir. Bu amaçla ilaç sanayi birçok ürün geliştirmektedir. Bazı doğal ürün dizilerinin de günde birkaç bardak içmek için hazırlanmış diyet mamaları pazarlanmaktadır. Ama bu yapay yöntemlerin tümü beraberinde, şişmanlıktan daha iyi olmayan bazı riskleri getirir. Bu nedenle, zayıflama ilaçlarını reçetesiz ve doktor tavsiyesi olmadan kullanmak doğru değildir. Yarardan çok zarar görebilirsiniz. Birkaç kilo vermeye ihtiyacınız varsa, bu tip ilaçların yan etkilerini göze almanıza hiç değmez. Kendinize egzersizle diyetten başka bir yol aramayın!
   
egzersiz şart konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aranacak şartlar:

  Aranacak şartlar:

  Madde 16 - (Değişik madde: 02/05/2001 - 4667/11. md.) 3 üncü maddenin (a), (b) ve (f) bentlerinde yazılı koşulları taşıyanlardan, stajyer olarak sürekli staj yapmalarına engel işleri ve 5 inci maddede yazılı engelleri bulunmayanlar, staj yapacakları yer barosuna bir dilekçe ile başvururlar.
 2. Mutluluğun şartları

  Mutluluğun şartları

  Ucuz araba kullan ama alabileceğin en güzel evi al. Adam gibi 3 fıkra öğren. Sevinçlerini sakın erteleme. Eşini çok iyi seç.Çünkü bu seçim,mutluluğunun veya bedbahtlığının %90 ını oluşturur. Hergün 30 dakika yürüyüş yap. Kaybedecek şeyi olmayan insandan kork. Gözünün önünde hep güzel şeyler bulundur. Kendini ve başkalarını affetmesini bil. İlkyardımı öğren. Biri seni kucakladığında...
 3. Gebeliğin Şartları

  Gebeliğin Şartları

  gebeliğin şartları, nasıl gebe kalınır, kadının hamile kalabilmesi, erkeğin gebe bırakabilmesi, şartlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir bebeğin dünyaya gelebilmesi için anne ve babada gerekli olan fizyolojik şartlar şöyledir; Bir kadının gebe kalabilmesi için gerekli şartlar: 1) Yumurtalıkların normal çalışması ve özürsüz yumurta hücresi (ovum)...
 4. Melekler Egzersiz Şart !

  Melekler Egzersiz Şart !

  sağlıklı beslenme diyet programları diyet ve spor Sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak kilo vermek istiyorsak egzersiz şart melekler :) Üstelik egzersiz sadece kilo vermek isteyenlerin yapacağı bir aktivite olmamalı. Genç-yaşlı, şişman-zayıf herkes kendine uygun olan bir sporu yapmalı. Hiçbirşey olmasa yürümeli. Yani uzun lafın kısası egzersiz olmadan olmuyor :D:D Kadınlar , Egzersiz Şart...
 5. jilian Michel egzersizleri

  jilian Michel egzersizleri

  Slm kızlar aranıza yeni katıldım. Eskiden de vardım ama uzun süre oldu :) ben jilian Michel in egzersizleri ne başladım. 1 aylık bugün ikinci günüm ve kendime spor arkadaşı arıyorum :)) hem bilgi paylaşımı olur hemde motivasyonum artar die dusunuyorm :) cvplarinizi bekliyrm iyi geceler.

Sayfayı Paylaş