Etiketler:
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Ekrem Kadak Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nturmusss@hotmail.com

nturmusss@hotmail.com Forum Okuru

ÇANKIRI çardaklı kasabası

ekrem bey merhaba ben çankırı çardaklı kasabasından nurettin dilbazın kızıyım aynı zamanda ögrenciniz.babam sizi merak ediyor ve iletişim kurmak istiyor

Ekrem Kadak Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekrem Çelebi - Berivanım

Ekrem Çelebi - Berivanım

Dağ başında bir gül gibi Boynu bükük kalan yarim Dikenleri acılanan yüreğime eken yarim Bir gün sana bağlanmışım Ben kendimi unutmuşum. heey Aşkın ile kavrulmuşum, sevdan beni kül eyledi. (2x) Berivanım, berivanım, köy kokulu dağ ceylanım (2x) Berivanım, dağ çiçeğim Bir gün sana döneceğim Töreleri aşireti senin için yeneceğim Bir gün sana bağlanmışım Ben kendimi unutmuşum. heey Aşkın ile...
  2. Ekrem Dümer kimdir

Ekrem Dümer kimdir

ekrem dümer kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri Yeşil Çam'ın iyi kalpli rollerinden tanıdığımız usta oyuncu Ekrem Dümer hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler! Doğumu 15 Ekim 1928 İstanbul(1928-10-15) Ölümü 9 Mart 2000 (71 yaşında) Fatih, İstanbul Etkin yılları...
  3. Ekrem Özdemir kimdir

Ekrem Özdemir kimdir

ekrem özdemir ekrem özdemir, kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, biyografi Spor program sunucluğu yapan Ekrem Özdemir hakkında merak ettiğiniz herşey bu yazımızdadır! Zağnos Paşa İlkokulunu ve Karesi Orta Okulu’nu Balikesir’ de okuduktan sonra Edirne Öğretmen Lisesi’ne başladı. Ardından Ankara Öğretmen Lisesi’ni bitirdi. Daha sonra 1979’da Gazi Üniversitesi’nden mezun olan Ekrem Özdamar...
  4. Ekrem Bora Rahatsızlandı

Ekrem Bora Rahatsızlandı

ekrem bora rahatsızlandı mide spazmı geçirdi haberleri melekler mekanı.com da Sevgili meleklerim. Ekrem Bora kimdir hepiniz tanırsınız ve ben onun hayranıyımdır. Bu gördüğüm haber beni gerçekten üzdü. Allahtan ucuz atlatmış. Bodrum’da önceki akşam, rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırılmış sanatçı Ekrem Bora’nın 77 yaşında mide spazmı geçirdiği ve solunum güçlüğü çektiği açıklanmış....
  5. Ekrem Bora Yoğun Bakımda

Ekrem Bora Yoğun Bakımda

Ekrem Bora sağlık durum Ekrem Bora Yoğun Bakımda Türk Sineması'nın usta isimlerinden Ekrem Bora yoğun bakımda hayat mücadelesi veriyor. Son günlerde sanat camiasının usta isimlerinin hastalık haberini duymak, bizleri gerçekten de üzdü. Dileriz ki Ekrem Bora ve Kadir İnanır tez zamanda eski sağlıklarına kavuşurlar. Şimdi size Ekrem Bora'nın haberini aktarıyoruz Melek'ler. Ünlü oyuncu,...

Sayfayı Paylaş