1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.133
  Beğenilen Mesajlar:
  1.157
  Ödül Puanları:
  113

  El ile yoklamak.

  Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Rüyada bir seyi tutup eliyle yoklamak, haber arastirmaya ve söz dinlemeye ve üzerine ögrenmesi lazim olmayan bir seyde susmaya delalet eder.

   
El ile yoklamak. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. El ile vurmak..

  El ile vurmak..

  Rüyada el ile vurmak, o misafirin hoslanmadigi bir seyi gör mesine isarettir.
 2. Yoklamak

  Yoklamak

  Eliyle bir şeyi yoklamak bilgi ve haber araştırmaya, söz dinlemeye veya kendini ilgilendirmeyen konularda sumaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dokunmak.)Rüyada bir seyi tutup eliyle yoklamak, haber arastirmaya ve söz dinlemeye ve üzerine ögrenmesi lazim olmayan bir seyde susmaya isarettir.
 3. Mixxo ile özgürlük elinizde

  Mixxo ile özgürlük elinizde

  Mixxo ile özgürlük elinizde Bosch mutfaklarda piriz bağımlılığına son vererek yeni bir çağ başlatıyor. Dünyanın ilk lityum iyon bataryalı el blender’ı Mixxo, pratikliği adeta eğlenceye dönüştürüyor. Elektrik prizine ihtiyaç duymadan istenen her yerde kullanılabilen Mixxo el blender’ı mutfaklardaki kablo nedenli rahatsızlıklara son verirken ister bahçede ister piknikte anında işlem yapılarak...
 4. İşitme Engellilerin El Hareketleri İle Rakamlar

  İşitme Engellilerin El Hareketleri İle Rakamlar

  Bir bireyin işitme eşik düzeyinin, herhangi bir frekansta odyogram üzerindeki sıfır eşiğinden belirli derecede sapması bir işitme kaybı gösterir. İşitme testi sonucunda belli bir bireyin aldığı sonuçlar kabul edilen normal işitme eşiklerinden belirli derecede farklı olup, bu kaybın derecesi bireyin dil edinmesine ve eğitimine engelleyici derecede ise işitme engelinin varlığından söz edilir....
 5. Özcan Deniz ile Fahriye Evcen İlk kez el ele görüntülendiler

  Özcan Deniz ile Fahriye Evcen İlk kez el ele görüntülendiler

  Bayram tatilinden dönen Özcan Deniz ile Fahriye Evcen havalimanında el ele görüntülendi. Kısa bin süre öce ayrıldıkları dedikoduları çıkan Özcan Deniz ile Fahriye Evcen ilk kez elele görüntülendi. Bayram tatilini geçirmek üzere Avrupa'ya giden çift, bugün dönüşte havalimanında böyle görüntülendi.

Sayfayı Paylaş