1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

el işi çantam

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] arkadaşlar bu benim el işi çantam kendim ördüm,ben ilk gördüğümde çok beğendim sizde beğenirsiniz umarım...

el işi çantam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. el işi örgü çantalar harika modeller

el işi örgü çantalar harika modeller

el örgü çanta modelleri el örgüsü çanta modelleri elişi örgü elişi çantalar örgüler Sizler için harika ve birbirinden güzel el örgüsü çanta modellerini bir araya getiriyorum dileyen kişiler galeriye inceleyerek bu modellerin daha güzellerini daha büyük bir şekilde görebilirler. 62 44
  2. Harika Örgü Çantalar

Harika Örgü Çantalar

örgü çantalar örgüçantalar örgü orgu çantalar örgülü cantalar Birbirinden güzel ve harika örgüden yapılmış çanta modelleri arkadaşlarım, çok şıklar çoook...
  3. El işi göz nuru çantalar

El işi göz nuru çantalar

el isi göz nuru el işi göz nuru elişi göznuru ışını oyunu ışını oyunları Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 813x630 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
  4. Örgü Okul Çantaları...

Örgü Okul Çantaları...

Örgü Çantalar Örgü Okul Çantaları Çocuklarımız Gençlerimiz için okul çanta modelleri..Eminim sizlerde beğeneceksiniz....Belkide hemen başlarsınız bi tane çocuğunuz için ....burda da değişik örgü çanta modelleri var... İşte Örgü Okul Çantaları....
  5. Çantanızı Kendi Ellerinizle Yapın İşte El Yapımı Çantalar

Çantanızı Kendi Ellerinizle Yapın İşte El Yapımı Çantalar

el yapımı kumaş çantalar El Yapımı Çantalar El Yapımı Çanta modelleri Sevgili melekler, kendi çantanızı kendi ellerinizle yapmak ister misiniz ? Eğer dikiş dikmek hoşunuza gidiyorsa, el sanatları konusunda yetenekliyim diyorsanız gayet uygun bir maliyetle kendinize çeşit çeşit çantalar dikebilirsiniz. İşte size ilham verebilecek el yapımı kumaş çantalar.. :)
Etiketler:

Sayfayı Paylaş