El örgüsü yatak örtüsü modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
El örgüsü yatak örtüsü modelleri
yatak örtüsü modelleri, örgü yatak örtüsü, tığ işi yatak örtüsü modelleri, en güzel örgü yatak örtüleri

Yatak odası dekorasyonun da görsel olarak odaya farklı bir tarz katan yatak örtüsü modelleri, hazır bir şekil de satıldığı gibi farklı el işi ve örgüden yapılan modelleri ile de hanımların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Belki içinizden "hazır dururken örgü işini kim yapacak" diyenleriniz olabilir... Ama marifetli hanımlar özellikle soğuk kış günlerin de ellerin de boş vakitlerini değerlendireceği bir örgü işine merak duyarlar.. Eğer boş vaktiniz yeteri kadar varsa ve yatağınız için sizde kendi emeğinizden oluşan bir yatak örtüsü modeli yapmayı düşünüyorsanız sizler için birbirinden güzel ve şık el örgüsü yatak örtüsü modellerini bu konumuz da paylaşıyoruz.

el örgüsü yatak örtüsü.jpg
örgü yatak örtüleri.jpg
örgü yatak örtüsü.jpg
örgüden yapılan yatak örtüsü.jpg
tığ işi yatak örtüsü.jpg
yatak örtüsü modelleri.jpg
yatak örtüsü.jpg


Özellikle kış ayların da örgü yatak örtüsü modelleri oldukça kullanışlı olacaktır. Hem yatak örtüsü olarak hemde battaniye olarak da çok amaçlı olarak tercih edebileceğiniz bu güzel örgü yatak örtüleri ile yatak odalarınızın dekorasyonuna farklı bir hava katacaksınız.

Dilerseniz yatak odası takımınızın renklerine uygun olarak seçeceğiniz renk ipler ile odada uyumlu bir kombin yaratabilirsiniz. Farklı örgü tekniklerinin yanısıra örtülere uygulanan değişik motiflerle uygulanan örgü yatak örtüsü modellerini çeyizlik olarak da düşünebilir ve çeyiz sandığınız da bulunan el emeği göz nuru modelleri arasına koyabilirsiniz.

Ayrıca tamanne tarafından youtube kanalına yüklenen açıklamalı örgü yatak örtüsü yapılışını anlatan videomuzu da izleyerek modeli kolay bir şekil de uygulayabilirsiniz.

 
Üst