Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

EL SANATLARI (Ahşap Boyama)

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

el sanatları ahşap boyama ahşab boyama ahşap adana sanatları Ahşap boyama tekniği, sizi yeni masraflardan kurtarırken, aynı zamanda rahatlamanızı da sağlayacak.

Kadınların en büyük problemi kendi zevkine uygun olan eşyayı bulamamaktır. Ve pek çoğumuz sadece aradığımızı bulmak için ufacık objelerin peşinde günlerce koşarız. Ahşap boyama sanatıyla artık siz de zevkinize uygun objeler yapabilirsiniz. 'Ben beceremem' diye önyargılı olmayın. Çünkü ihtiyacınız olan tek şey ilgi ve sabır...

Ahşap boyama tekniği, sonsuz renk seçenekleriyle farklı bir dünyanın kapısını aralamanızı sağlıyor. Kimi zaman bakmaktan sıkıldığınız bir eşyanızı değiştirirken, kimi zaman da yepyeni ham bir objeyle yaşadığınız mekâna büyük paralar harcamadan farklılık katabilirsiniz. Evinizin bütçesine katkıda bulunabileceğiniz bu teknik, aynı zamanda sizi günün stresinden uzak tutan bir terapi görevini de üstlenecek.

EL SANATLARI (Ahşap Boyama) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap saksı boyama...

Ahşap saksı boyama...

ahşap saksı ahşap saksı modelleri boyama teknikleri boyama Ahşap saksı boyama... Yaz günlerinde bahçıvan dışında farklı alanlarda uğraşarak yaratıcılık kazanabilirsiniz. Kendi tasarladığınız ahşap bahçe saksılarını bahçenizle uyum sağlayacak renklerde boyayarak bahçe keyfinizi arttırın. Malzemeler Ahşap saksı iskeleti Zımpara Akrilik boya Çeşitli kalınlıklarda boyama...
  2. Ahşap Boyama Teknikleri

Ahşap Boyama Teknikleri

DEKUPAJ Malzemeler _________________ -Ahşap obje -Uygulamak için seçtiğiniz resim -Akrilik boya -Dekupaj tutkalı -Su zımparası -Fırça (Değişik kalınlıkta fırçalar) -Vernik Objenizi zımparalayıp temizleyin. Özellikle fotokopiyi yapıştıracağınız yüzeyin pürüzsüz olmasına dikkat edin. Fotokopinizi tersten zımparalayarak kağıdı inceltin. Bu işlem kağıdın çok daha kolay ve pürüzsüz...
  3. ahşap boyama calışmalarım

ahşap boyama calışmalarım

ahşap boyama calışmalarım mersin ahşap boyama bunları ben yapıyorum peceteden deıl trasferden yapıyorum cokta gusel oluyolar ve yaptıklarımın bıkacını sattım caykutusuda var yanı gusel takım oluyo
  4. Sanat gibi bir el yeteneği;Taş boyama

Sanat gibi bir el yeteneği;Taş boyama

taş boyama nasıl yapılır taş boyama sanatı nasıl yapılır yapımı el yetenekleri Evet arkadaşlar yanlış duymadınız.Bir yetenek,bir beceriyle oluştırulmuş,sanat denilebilecek kadarda güzel olan bu taş boyamalarını görmelisiniz.Bildiğimiz taşlardan,çakıl taşlarından yapılmış.Ama süper olmuş .Harika bir dekorasyon objesi olarakta kullanılabilirler.
  5. Tarihi eserlerde ahşap boyama sanatı

Tarihi eserlerde ahşap boyama sanatı

Benim merak ettiğim bu eserler meydana getirilirken kullanılan boyaların kimyasal veya biolojik açılımı nedir. Çünkü bu boyama işlerinde ağaca zarar vermeyen boya ve boyama teknikleri kullanılmalı ki sanatın ölümsüzlüğü ortaya çıksın. Doğal olmayan malzemelerle yapılan sansal yapılarda doğal malzemlere zarar kaçınnılmaz olacaktı. Bu konuda merakımı gidermeme yardımcı olabilecek bilgiye sahip...

Sayfayı Paylaş