1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

El Yapımı Enteresan Anahtarlıklar

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

El Yapımı Enteresan Anahtarlıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El yapımı cam objeler

El yapımı cam objeler

murano cam objeler cam sürahi çeşitleri sürahi çeşitleri el yapımı objeler El yapımı cam objeler Mikasa, Murano camından üfleme tekniğiyle üretilen el yapımı aksesuarlarını meraklılarına sunuyor. İtalya'dan gelen bu aksesuarların parlak ve opak yüzeyli olanları da var. Bu arada mağazada Fransa'nın ünlü sanatçılarının imzasını taşıyan vazo ve sürahi gibi dekoratif ürünlerin hepsi özel bir...
  2. Enteresan?

Enteresan?

Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ( tanımıyorum kendisini ve tanımak da istemem bundan sonra) ile yapılmış bir röportajdan bahsedeceğim. Başlığı da "İmam Hatiplere neden kız öğrenci alıyorlar kadın imam yok ki!" Zaten bir kadın karşı çıkabilirdi buna diye gülümsedim alışmışlığın verdiği bir edayla. Bazı alıntılar yapmak istiyorum: "1970'lerden itibaren kızların din eğitimine...
  3. El örgüsü anahtarlık modelleri

El örgüsü anahtarlık modelleri

el yapımı anahtarlık modelleri örgü anahtarlık yapımı örgü modelleri Birbirinden güzel ve şirin örgü anahtarlık modellerini sizler için paylaşıyorum.
  4. Örgü Anahtarlık Modelleri...

Örgü Anahtarlık Modelleri...

Örgü Anahtarlıklar Örgü Anahtarlık Modelleri Evinizin anahtarını kolayca siz yapabilirsiniz hemde küçücük ve şirin anahtarlıklar...Hatta yapıp cevrenizdeki arkadaşlarınıza komşularınıza da hediye edebilirsiniz...Eminim çok güzel bir hediye olurdu....Bunlarda Hello Kity anahtarlık modelleri... İşte birbirincen güzel anahtalık modelleri...

Sayfayı Paylaş