Electrolux Air-o-steam fırınlar

M

Misafir

Forum Okuru
Electrolux Air-o-steam fırınlar
Electrolux Air-o-steam fırınlar
elebey0114.jpg
1986 yılında Türkiye’de ilk ofisini açan Electrolux, çalışmalarına öncelikle profesyonel ekipmanların satış ve pazarlaması ile başladı. 1993 yılında Türkiye’de beyaz eşya faaliyetine başlayan şirket bu alanda Electrolux, AEG ve Zanussi Ankastre markalarıyla yer alıyor.

Türkiye pazarına 20 yıl önce profesyonel ürünlerle giren Electrolux Professional, Türk turizm dünyasının yükselmeye başladığı 1980 yılların ortasından bu yana sektörde hizmet veriyor. 20 yıllık sürecin her adımına tanıklık eden Electrolux Profesyonel, turizm, inşaat, catering, tekstil, konaklama-ağırlama sektörlerine ekipman ve know-how sağlayarak bu sürece katkıda bulundu.

Son 20 yıldır Türkiye’de yapılan bir çok büyük sosyal tesiste; otel, hastane, restaurant, tekstil fabrikasında ve prestijli projelerde Electrolux ürünleri yer alıyor. Electrolux Professional Türkiye Electrolux, Zanussi professional ve mutfak hazırlık ekipmanlarında Dito Electrolux markaları ile hizmet veriyor.

Dünyada Electrolux
Electrolux Professional, yeni ürünlerin geliştirilmesi için her yıl cirosunun %7'sini Ar-Ge yatırımlarına ayırıyor. Electrolux’un İtalya'daki merkezinin bir katı sadece “2025'lerin mutfağı nasıl olacak?” gibi soruların cevabını bulmaya yönelik çalışmalara ayrıldı. Electrolux bu amaçla her yıl dünyanın çeşitli yerlerindeki teknik üniversite öğrencileri arasında yarışmalar düzenleyerek geleceğe yönelik çalışmaları ortaya çıkarıyor. Örneğin öğrencilere “2025'te buzdolabının nasıl olacağını düşünüyorsunuz, 2050'de hamburger nasıl pişebilir?” diye soruluyor.

Bu tür çalışmalarla gelişimini hızlandıran Electrolux, liderliğini sadece finansal gücünü kullanarak değil, yenilikçi özelliğiyle de kazanıyor. Sektöründe dünyanın lider kuruluşlarından biri olan Electrolux Profesyonel’ün tüm dünyada yaklaşık 1 milyar dolarlık cirosu, 3800 çalışanı, 50 ülkede direk operasyonu, dünya çapında 1000 satış ve 1200 servis noktası buluyor.

elebey0114a.jpg
Electrolux, profesyonel mutfak ekipmanları bütün dünyada;
350.000 restaurant
170,000 otel
110.000 personel mutfağı
85.000 kamu ofisi
65.000 hastane ve
50,000 kafe, pub ve barda kullanılıyor.


Air-o-steam fırınlar
Mutfaklara yaratıcı çözümler sunan Electrolux Professional, yenilenen Air-o-steam fırınlarıyla buhar ve koku sorununa son veriyor. En son teknoloji ile üretilen Air-o-steam fırınlarında yer alan nem sensörünün, fırın kapağı açıldığında otomatik olarak devreye girmesi sayesinde yemek kokuları %90’a kadar azaltılabiliyor.

İyi bir havalandırma sistemi sunan Air-o-steam fırınları, endüstriyel mutfak kullanıcıları için hem geniş hem de ferah mutfaklar yaratıyor. Air-o-steam fırınlar şimdi ayrı bir havalandırma bağlantısına gerek duymadan 4 kademeli filtre sistemi sayesinde dar alanlarda çalışan mutfak şefleri için ekstra alanlar yaratırken, tesisat maliyetleri de düşürerek pişirme performansını etkilemeden tasarruf edilmesini sağlıyor.
 
Üst