elektrikli süpürge tavsiye

• Konbuyu başlatan canım cananım
  • Başlangıç tarihi
C

canım cananım

Forum Okuru
elektrikli süpürge tavsiye
selam melekler emektar süpürgem geçenlerde ne yazıkki aramızdan ayrıldı:D bana çekim gücü oldukça iyi olan bide çok fazla pahalı olmayan elektrikli süpürge markası önerebilirmisiniz sizler hangi markanın hangi model süpürgesini kullanıyorsunuz izlenimleriniz deneyimleriniz nasıl memnunmusunuz yorumlarınızı bekliyorum

Kesinlikle elektro lux markasının 8810 beyaz olanını öneriyorum inanılmaz bir çekiş gücü var sessiz ve güçlü çok memnunum çevremdekilerin çoğuda çok beğeniyor tavsiye isteyenlere bu markayı öneriyorum

product_1388889.jpg

dyson,arnica bora,ve philips piyasanın bir numaralı elektrik süpürgeleri

benim elektrik süpürgeside nilfisk marka oldukça memnunum toz torbalı süpürgeleri tercih ediyorum diğer torbasız olunları nedense bana cazip gelmiyor ufak bir kırıntı süpürsen döküp temizle geri tak ama toz torbalı olanlar bana göre çekim gücü hem daha yüksek hemde daha kullanışlı yeni süpürgelerin birçoğunda kokuyu dışarı verme yada toz torbasından yayma gibi bir özellik bulunmuyor buda süpürgenin tabi kalitesinden kalitesine göre değişiyor mesela nilfisk elektrik süpürgesinde toz torbasının çıkış yerinde çok iyi bir hepa filtre mevcut ve bu koruma çift katmanlı olduğu için asla dışarı toz koku vermiyor kullanımı dediğim gibi çok rahat ve hafif bir süpürge üzerinde hız ayarı var istediğiniz gibi hızını temizleyeceğiniz yere göre ayarlayabiliyorsunuz ses konusuna gelince öyle rahatsız edici bir sesi yok şöyle diyeyim ben bazen gece 12 de bile evde süpürme işlemini yapıyorum o kadar sessiz yani;) kullandığım süpürgede budur kızlar

nilfisk.jpg

Geri