elim ayağım titriyor ne olur bakın HAMİLEMİYİM ?

öncelikle RABBİM sana da hayırlı doğumlar nasip etsin.teşekkür ederim.yaptığım iki testin sonucu da net pozitif. çıktı.ama kan testi deyaptısam içim ancak o zaman rahatlıycak belki ama cesaretim yok.negetif çıkar vs vs. elbbette seviniyorum ama her ay umut sonrası hüsran olunca insan şaşırıyor.inşallah hamileyimdir veinşallah isteyen herkesin hayırlısıyla bebeği olur.

Canım baya net bir şekilde cıkmıs gözün aydın olsun ))) >Snein adına cok ama cok sevindim.. hamileler arasına katılmıs bulunuyorsun hayırlı ugurlu olsun canım.. ben bile test yaptıgımda bukadar net cıkmamıstı sonuclarım =))))) maşallah Rabbim tamamına erdirsin..

Ben doğum yaptım canım paşamm kollarımda hamd olsun )

Özür dilerim canım ben istemiyorsun die düşünmüştüm..Gönlünü ferah tut o kadar test de 2 çizgi var ise hazırla kendini anneliğe =)))

fotografini gordum oyle silik felan da degil baya bi net. hayirli olsun diyorum bende insan dr da duyana kadar inanamiyor istersen hemen birde kan testi yaptir. ama bence gelmis melegin hayirli olsun

ilginiz için çok teşekkür ederim.bu hafta içinde doktora gitmeyi düşünüyorum artık.son kez yine gebelik testi aldım sabah yine yapıcam.sonuç yine bu ikisi gibi anında net çıkacakmı yoksa silik falan işte.tam inanmak için.bildiğim kadarıyla gebelik testlerinde negetifse yanılma payı oluyor ama pozitif is genelde doğru oluyor dimi(yüreğime sor)insana sanki hayalmiş gibi geliyor inanası gelmiyor.