elim ayağım titriyor ne olur bakın HAMİLEMİYİM ?

özlem_23

Yeni Üye
Üye
elim ayağım titriyor ne olur bakın HAMİLEMİYİM ?
gebelik testi taptım iki çizgide anında belirgin oldu.hamilemiyim bir şeyler söyleyin

çizgi varsa hamileisndirr ama reglin geçtimii ve en kesin sonuç kan testinde çıkar sen en iyisikan yaptır hakkına hayırlısıolsun canım inş geliyodur bebişinn:D:D

çizgi varsa hamileisndirr ama reglin geçtimii ve en kesin sonuç kan testinde çıkar sen en iyisikan yaptır hakkına hayırlısıolsun canım inş geliyodur bebişinn:D:D[/QUOT
2 haziran adet günümdü pembe bir kanama oldu iç çamaşırım bile dolmadı.diğer adetlerimde çok sancım olmasa bile kasıklarım gerilirdi.budefa hiç bir ağrı sancı olmadı1 saat bile sürmedi sabah kalktığımda kahverengi leke odu.lekeler bir 2 gün sürdü anlamadım yani ne oluyor.birden ayağa kalkarken kasıklarımda batma oluyor.biraz sağ da sonra solda test yaptım anında iki çizgi de silik bile değil ikiside anında kırmızı net göründü

Canım kanamanda olduysa ve iki çizgi cıktıysa bence hemen doktora basvurmalısın yerleşme kanı denilen bişi var belki onu yasamıssındır. ama en iyisi bi doktora git hem kandan baktır hemde durumunu izah et.. umarım beklenen bir gebeliktir.. hersy gonlunce olsun..

tedbir olsun diye iki tane gebelik testi almıştım.bugün öğleden sonra yaptım birde yarın sabah ilk idrarla denemek isriyorum emin olmak için yarında positif çıkarsa inşallah gitcem kan testi yaptırmaya.işallah hayırlı haberi burdan paylaşırım.canım sana da Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin.hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah hamilesindir:) Zaten iki testtede çıkmış lekelenmen yerleşme kanı olabilir.Hadi bakalım yarın inşallah gözün aydın deriz:)

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah hamilesindir:) Zaten iki testtede çıkmış lekelenmen yerleşme kanı olabilir.Hadi bakalım yarın inşallah gözün aydın deriz:)[/QUOteşekkür ederim canım bende yerleşme kenemsı olarak düşünüyorum.az önce gebelik testini tekrarladım sonuç yine belirgin çift çizgi

Geri