Elişi çantası Yapalım mı ?

M

Misafir

Forum Okuru
Elişi çantası Yapalım mı ?
Malzemeler : Eski bir kot pantolon Herhangi bir eşarp
Yapılışı

Eski bir pantolonunuzu ağ yerinin biraz altından kesin ve paçalarını dikin. Kemer yerinede eşarbı geçirip sıkın.

Elişi Örgü Pratik Kazak Modeli hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hangi Elişi Çeşitlerini Yapabilirsiniz? Hangi Elişi Çeşitlerini Yapabilirsiniz?
elişi çeşitleri, örgü mü dantel mi, iğne oyası mı dantel mi Sevgili melekler, şimdi geldik maharet ölçer sorumuza :D:D Hangi elişi ya da elişi .eşitlerinden anlar ve yaparsınız? Yukardaki listeden yapabildiklerinizi seçin ve bakalım MM...
Anket : 100 kişiye sorduk 2
Elişi alyans modelleri Elişi alyans modelleri
kızlar el işi göz nuru ile nakış edilmiş harika şekilde görünen alyanslara ihtiyacım var rkısmet ise 14 ocakta düğünüm var bilen arkadaşlarımın buraya görsel olarak paylaşım yapmasını rica ediyorum. Hadi kızlar bu arada yeni evlenenlere ve...
Soru-Cevap 0
elis ismi hakkında detaylı bilgiye sahipmisiniz elis ismi hakkında detaylı bilgiye sahipmisiniz
elis ismi hakkında detaylı bilgiye sahipmisiniz
Soru-Cevap 0
Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli
değişik elişleri değişik elişi modelleri el işleri modelleri elişleri Değişik eldiven modellerinden hoşlanan bayanlar için son derece farklı ve bir o kadar şık elişi motifli eldiven modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum...
Örgü Atki ve Eldiven Modelleri 0
Elişi Örgü Pratik Kazak Modeli Elişi Örgü Pratik Kazak Modeli
Kendi kazağınızı kendiniz örmek istermisiniz?Sizlere oldukça şık ve yapılışı kolay kazak modelini ve modelin açıklamalı yapılışını paylaşıyorum.Şimdiden tüm hamarat hanımlara kolaylıklar dilerim:)...
Örgü Kazak, süveter Modelleri 3