Elle istimna mastürbasyon yapan kadınlar günah mı işliyorum ?

Y

yrdmltfenbana

Forum Okuru
Kızlar herkese selamlar yani çevremde arkadaşlarım var ama onlara sormaya utanıyorum. Ben şehirde yaşıyan ve mutaassıp sayılacak bir ailenin kızıyım yaşım 22 kendimi keşfetmeye başladım. Göğüslerimle oynuyorum tahrik oluyorum ıslanıyorum uzun zamandır mastürbasyon yapıyorum yani günde 4 hatta 5-6 defa bile yaptığım oluyor çok seviyorum. Şimdi her yaptıktan sonra bazen inanılmaz suçluluk duyuyorum. İslami olarak bunun bir günahı var mı bana ne tavsiye ediyorsunuz. Nihayetinde yaradılıştan böyle şeyler geliyor ihtiyaç gibi görüyorum aklımdan çıkartamıyorum yapmayayım diyorum ama dayanamıyorum içime bişey koymuyorum sadece kilitorüsüm ile tatmin oluylorum. Mastürbasyon yapan itikatlı kadınlar bana dini olarakk birşeyler söylemek ister misiniz ?

Selamlar bir kaç bir şey söylemek tabiki isterim. Öncelikle İstimna Nedir ? İstimna cinsel birliktelik yaşamadan başka bir yolla tatmin olmayı ifade eden bir kelimdir.

Yaptığım araştırmada bu durum İmam Malik ve Şafii olmak üzere ele lalınmış ve eşler dışında bir şekilde kendini tatmin etmek yani erkeği ya da kadını olsun mastürbasyon yapmanın haram olduğunu ifade etmişlerdir zira Ayette evlenme çağına gelip te buna güç yetirenler evlensin denmiştir. Ayrıca bu alimlere göre tövbe etmedikçe siz kıyamet gününde Allah'ın yüzüne bakamazsınız demişler.

Tabiki hayat sizin hayatınız. En azından sayısını azaltmanız ve cünüp yani cenabet şekilde dolaşmamanızı size şiddetle tavsiye ediyorum. Daha ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linkten inceleyin isterseniz.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri