Ellerinizi kullanın, evinizi güzelleştirin

M

Misafir

Forum Okuru
Ellerinizi kullanın, evinizi güzelleştirin
Ellerinizi kullanın, evinizi güzelleştirin
Evinizi güzelleştirmek için milyonlarca para harcamanıza gerek yok, evdeki gereksiz eşyaları kullanarak küçük aksesuarlar yapabilir yeni yıla yeni eşyalarla girebilirsiniz.

hob0028.jpg

Marketten aldım bir tane
Kış mevsiminin ve yılbaşının vazgeçilmez meyvelerinden nar için eve gelip bin tane olmanın dışında başka alternatif de var. Kırtasiyelerden alacağınız parlak jelatin kağıtları sürfile makası ile keserek, mumlarla beraber narın yüzeyinde açacağınız küçük bir kratere yerleştirin.

Saklambaç
Özellikle yılbaşı gecesi gizli ışıklandırma yapmak isteyenler kretuarları hazırlayın. T-light mumları sprey yapıştırıcı ile toz simle kaplayın. Kırtasiyeci amcadan edineceğiniz boş kartpostalların da ister tek ister çift yüzeyini mumun görünebileceği şekilde kesin ve romantizmi Cartland kitaplarının dışına taşıyın.

İnşaat sahasıdır ama girilir
Minimal minimal yaşayanlar için ayrıntıdan arındırılmış bir yılbaşı köşesi. Yapı marketlerde satılan gazbetonlar ve geçmişteki elektrik kesintilerinde elimizden düşürmediğimiz kalem mumlar bir araya geldiğinde ortaya hem mistik hem de modern bir görüntü ortaya çıkıyor.

Türkçe altyazılı
Bir dönem fırtına gibi esen ve herkesi evlere hapseden scrabble oyununu bugünlerde sapasağlam taşımayan ve bazı harfleri kaybettiğinde oyunu kaldırıp bir köşeye koyanları düşünmeye davet ediyorum. Kalan harfleri saklama kutularına isimler vererek kullanmaya ne dersiniz?

Uzun hikaye
Nokta ışıklara yapmadığımız kalmadı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Eski film kutularını kucaklıyoruz bu kez. Kutuları alt kısımlarından delerek ışıklı kısımlara yerleştirin. Yansıma görmek isteyenler kutuların içini dore-lame pullarla doldurabilir ve bir sonraki sıkılma nöbetine kadar huzur içinde seyredebilirler.
 

Benzer İçerikler

Üst